2737
2739
عنوان

بعداز یه سال بیبی چکم هاله کمرنگ انداخته.کاذب نیست؟😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2419 بازدید | 256 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سلام اسی جون هستی گلم

اولا بسیار بسیار مبارکه مامان شدنت

ثانیا سوال دارم

منم مثه شما تاخیر زیادی دارم یکماهه 

۱۸روز از امپولای پروژسترونم گذشته

بی بی زدم دوتا بلافاصله هاله انداختن مثه اولین بی بی شما

بعدش رفتم ازمایش گفته منفیه

دکتر سونو کرد گفت مشکوک ب بارداری هستم چون ضخامت اندومترم بالاس و بی بی هم مثبت شده

گفت هفته آینده ازمایش بتارو تکرار کنم

دعا کن منم باردار باشم

تو این یکماه ۶تا بی بی زدم هیچ کدوم هاله هم ندادن یهو دیروز بلافاصله دوتا زدم هاله مثبت داد

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
سلام اسی جون هستی گلم اولا بسیار بسیار مبارکه مامان شدنت ثانیا سوال دارم منم مثه شما تاخیر زیادی ...

ای جان چقدر خوشحال شدم براتون😍

خب بذار بیبی چکت پررنگ شه مثل من بعد با خیال راحت برو آزمایش

ان شاءالله بارداری گلم

ای جان چقدر خوشحال شدم براتون😍 خب بذار بیبی چکت پررنگ شه مثل من بعد با خیال راحت برو آزمایش ان شا ...

خیلی دنبال تاپیکت گشتم تا ازش انرژی بگیرم گلم❤😍😘

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
2740
ان شاءالله، این بار یکمی فرق داشت شاید هم باردار بودم سقط شد، چون اولش ی چیز کش دار  نسبتا سی ...

بیشتر مواظب باش عزیزم.وقتی تو اقدامی باید احتمال بارداری بدی و مواظب باشی کاری نکنی سقط بشه

بیشتر مواظب باش عزیزم.وقتی تو اقدامی باید احتمال بارداری بدی و مواظب باشی کاری نکنی سقط بشه

ی جایی خوندم که اگر نطفه سالم باشه می مونه

اگر مشکلی یا ضعیف باشه نمی مونه

خواست خداست، هیچ برگی بدون اذن خدا نمیفته

البته مراقبت هم میکنم

2706