2733
2734
میگن نچرال پسندیم ولی پلنگ دیدنی شل میکنن😂😂😂

کاش اخه این داف و پلنگ بود جز‌پول هیچی نداره خرپوله فقط پسرو هم داره ها پولداره ولی دخترو زده رو دستش  بعد پسرو اصلا از قیافش معلوم نی بهش میا ادم خوب و متینی باشه ولی الان فکرشو میکنم من چقدر احمق بودم ک وقتمو گرفتم و این همه مدت خودمو اذیت کردم بخاطرش

آنابل:شوخی ممنوع❎
عیبی نداره ب کتف چپت برای هرکسی ممکنه پیش بیاد چیزی ک زیادع پسر خوب باستن لقش  گشنه بوده دنبال ...

اره بابا خداروشکر اون ذات واقعیشو دیدم فقط حرصم میگیره وقتمو تلف کردم واسه یه احمق پول دوست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بابا خداروشکر اون ذات واقعیشو دیدم فقط حرصم میگیره وقتمو تلف کردم واسه یه احمق پول دوست

اکثرشون دنبال پول و دافن کمم نیستن دخترایی که ماه به ماه حقوق برا این پسرا کارت ب کارت میکنن تازگیا پول کندن و حقوق گرفتن ع دخترا خیلی بین پسرا ترند شده مواظب باش

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
اکثرشون دنبال پول و دافن کمم نیستن دخترایی که ماه به ماه حقوق برا این پسرا کارت ب کارت میکنن تازگیا ...

آره خو من ک فراموشش میکنم همچین ادمیو ولی دله دیگ هی رو مخت میره

2731
آره خو من ک فراموشش میکنم همچین ادمیو ولی دله دیگ هی رو مخت میره

ارع میفمم چی میگی خودم عشق اولم شب عقدش فهمیدم زن گرفتع اونم ع پیج خواهراش ولی به ی طرفم گرفتم فوش کشش کردم بلاکش کردم زنشم تمام پیامارو خوند

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
ارع میفمم چی میگی خودم عشق اولم شب عقدش فهمیدم زن گرفتع اونم ع پیج خواهراش ولی به ی طرفم گرفتم فوش ک ...

تف تو ذات همشون من ک دیگ متنفرم ازش فقط ای دل دیوث بزاره بهش فکر نکنم خیلی خوبه 😐😐وقتایی ک فک میکنم بهش دلم میخاد دوتا پا بزارم قلبمو جر بدم اینقدرک این عضو احمق و خره

تف تو ذات همشون من ک دیگ متنفرم ازش فقط ای دل دیوث بزاره بهش فکر نکنم خیلی خوبه 😐😐وقتایی ک فک میکن ...

یکار دگ هم میتونی بکنی رفیقت برینع به در و پیکرش بلاکش کنه

توام استوری مستوری خفن بذار یا تند تند لایو بده اگ اومد تو لایوت باهاش بحرف جوری ک ازت بخواد بیاریش بالا با دس پسش بزن با ما پیش بکشش 

ولی میتونی اومد طرفت برینی بهش لااقل دلت خنک شه

یکار دگ هم میتونی بکنی رفیقت برینع به در و پیکرش بلاکش کنه توام استوری مستوری خفن بذار یا تند تند ل ...

نه اخه نمیخام بدونه من میخامش و کلا اگر ناراحت بشم یا کسیو بخام حذف کنم واس همیشه فاصله میگیرم دیگ سمتش نمیرم

2740
نه اخه نمیخام بدونه من میخامش و کلا اگر ناراحت بشم یا کسیو بخام حذف کنم واس همیشه فاصله میگیرم دیگ س ...

خو پس خصلت خوبیه تو خونه نمون تنها نمون بری تو فکرش برو پیاده روی کن چارتا فیلم دانلود کن اهنگ بندری بذار برقص قر بده بگیرش ب کتف چپت

😂ای خدااا چی‌بگم سعیمو میکنم حتما 

فدا سرت بابا زندگیتو بکن فدای کسی نکن زندگی سخت تر از این حرفاس انرژیتو برای هر ادمی هدر نره

فدا سرت بابا زندگیتو بکن فدای کسی نکن زندگی سخت تر از این حرفاس انرژیتو برای هر ادمی هدر نره

سعیمو میکنم مرسی عزیزم میدونم ارزششو نداره یکم سخته ولی من میتونم