2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قورباغهه از دیدن عکسشم چندشم میشه

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2731
2738

صدا دادن موقع غذا خوردن

بابام ملچچچچ ملوچ

داداشم انگار زور میزنه

شوهرمم دهن باز میجوه

دامادمونم فس فس دماغش

خیس کردن دمپایی سرویس

اب ریختن کف اشپزخونه موقع ظرف شستن 

مو ریختن تو سینک 

نبستن در سطل اشغال سرویس

اه

عصبی شدم

😅

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
غذا خوردن با صدای بلند خاروندن سر😐 خیس بودن دست حرف زدن موقع غذا خوردن وقتی میبینم یکی گوشت گوس ...

اره با دست خیس وصورت خیس روبوسی کردن خیلی چندشه

خدایا عاقبتمون رو بخیر کن

مغزم نمیشه بگم

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
2706