2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خاهر بنظرت کسیم ندارم چکار کنم اصلا خوش ندارم ببینمش

عزیزم من ۱۵ سال تحملش کردم باید تو آدمش کنی با رفتارای خودت چون من یه کم آدمش کردم پیر میشیم ولی چاره چیه  اگه بچه نداری پشتوانه داری خودتو نجات بده اگه نه زندگیتو بساز حالا اخلاقاش چطوریه چند مورد بگو شاید بتونم کمکت کنم 

عزیزم من ۱۵ سال تحملش کردم باید تو آدمش کنی با رفتارای خودت چون من یه کم آدمش کردم پیر میشیم ولی چار ...

بچه دارم پشتوانه هم ندارم همین پیرم کرده مثلا میگه زن نباید این بگه اون بگه اینکارو بکنه اینکارو نکنه دنبال حرف... حرف تو دهن ادم میزاره درک نمیکنه اصلا تو بدترین حالت من مریض باشم فکر شکمش ک من غذا حاضر کنم براش عفت کلام نداره همش بی احترامی

بچه دارم پشتوانه هم ندارم همین پیرم کرده مثلا میگه زن نباید این بگه اون بگه اینکارو بکنه اینکارو نکن ...

خدا شاهد شوهر منم این طوری بود  انگار برده اورده بود ولی مرور زمان درست میشه عزیزم ما بد بختیم پشتوانه نداریم  باید بکشیم ولی باور کن اگه با خدا باشی خودش درست میکنه هر وقت دلت شکست برو رو به قبله بگو خدایا سپردمش به خودت باور کن من هر وقت این کار و میکردم یه اتفاقی براش میفتاد کم کم آدم شد 

خدا شاهد شوهر منم این طوری بود  انگار برده اورده بود ولی مرور زمان درست میشه عزیزم ما بد بختیم ...

شما هم این مشکلاتو داشتی؟؟؟الان چند سالت؟چن تا بچه داری؟؟؟بعد از ۱۵ سال یکم ادم شده!!!

2706