2752
2734
عنوان

قرص لاغری خریدم ولی......

| مشاهده متن کامل بحث + 4636 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم والا چندبار توی تلگرام ب مشاورش پیام دادم ولی متاسفانه جوابی نمیدن فقط هفته ی قبل گفتن ت ...

نگران نباش دو سه روز دیگه صب کن اگه نفرستادن جدی بگو که قراربود تا اخر هفته بفرستید پس چی شد؟ باز جواب ندادن برو تو پیجشون کامنت بزار

عزیز من حقیقت خودم فروشنده لوازم ارایشی بهداشتی  بود بعصیا اعتماد نمیکردند من عکس از رسید پستی براشون میفرستادم بعد هزینه رو واریز میکردن  یکی دوتا هم بلاکم کردن بعد از عکس رسید براشون فرستادم که منم زنگ زدم پست گفتم فلان بسته فلان بسته رو نفرست  حالا شمام نگران نباش شایدم اون بنده خدا که جوابتو نداده وقت نداره باید تمام رسیدارو عکسشو بزارم کانالش ارسالیهارو که همه در جریان باشن 

نمیدونم والا  میترسم کلاه برداری باشه، اخه این هفته هفته ی سوم هستش

لباس دو سه هفته شده که فرستادن ولی قرص لاغری امروز سفارش بدی همون روز یا فوقش روز بعد میفرستن باید یک هفته ای حداقل برسه  بیا ای دیشو بده من منم سفارش بدم باهاش صحبت کنم ببینم چجوریه

لباس دو سه هفته شده که فرستادن ولی قرص لاغری امروز سفارش بدی همون روز یا فوقش روز بعد میفرستن باید ی ...

ممنون میشم اگه اینکارو بکنید

اذرس کانال تلگرام شون رو توی همین تاپیک گذاشتم

2706