2737
2739

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بستگی به عمقش داره .و رنگ پوست من فوتونا میرم. ضعیفه .پوست گندمی بهتره واسش

خب بهرحال کدومش قوی تره؟

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
برا منافذ باز دکترم اراف کشنال پیشنهاد داد .البته منافذم کمه

به من گفت میکرو یا فرکشنال

ولی جدی و با دقت بررسی نکرد چون بخاطر یه چیز دیگه رفته بودم

گفت حالا اینو اوکی کن بعد

خواهر شوهرم نیدیلینگ کرده خیلی خوب شده پوستش جای جوش عمیق داشت

جدی؟

چند جلسه رفته؟

برا من خیلی عمیق نیست ولی منافذم باز شده و یه چندتایی هم فرو رفتگی هست

2738
سه جلسه رفت کرونا اومد دیگه نرفت بازم جا داره بره 

خیلی زیاد و عمیق بود؟ همه جای صورتش بود؟

برا من بیشتر وسط گونه هامه 

خیلی عمیق و وحشتناک نیست اخه بعضیا دیدی قشنگ چال افتاده تو صورتشون و همه جای گونه هاشونم پخشه

کدوم شهری

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
کدوم شهری

راستش نمیتونم بگم

چون تاپیکای خصوصی زیاد زدم

حالا چطور مگه دکترخاصی میخواستی معرفی کنی؟

راستش نمیتونم بگم چون تاپیکای خصوصی زیاد زدم حالا چطور مگه دکترخاصی میخواستی معرفی کنی؟

نه میخواستم ادرس  دکتر خوب بپرسم ازت😁 من کرجم

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
نه میخواستم ادرس  دکتر خوب بپرسم ازت😁 من کرجم

اهان تو کرج نمیشناسم راستش 

ولی تو کرج که دکتر خوب فک کنم زیاد باشه

2706