2733
2734

من چند سال خاموش بودم...

۲ سالم هست فعالم😎

اما هیچ دوستی ندارم😒🙋‍♀️🤦‍♀️

چرا واقعا؟

خیلی از کاربرا رو دوست دارم

ولی هیچکسی منو تگ نمی کنه تو بقیه تاپیکا

تو خصوصی با هیچکسی حرف نمیزنم

اگه بترکمم کسی نیست از نی نی یار بخواد برم گردونه😪

انگار کاربرا گروه گروه شدن ... و باهم دوستن ...

اصلا من قهلم😪🥺🚶‍♀️

با احمق ها بحث نکنید ، به آنها بگویید:حق با شماست 😊🌱

خب در خواست بده بهشون

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مام تنهاییم دا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

منم همینطور این سومین کاربریمه قبلی هارو رمزش رو یادم رفت هیچ دوستی ندارم  

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
2738
2706