2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخی شیطون چند سالته ؟ متولد چه ماهی ؟

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 
2728

@پیشوولی،  

@دخترافغانستانی  

@743

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738
میگما اسی https://www.ninisite.com/discussion/topic/5692796/شنبه-دوتا-تاپیک-مصاحبه-داریم کسایی ک ...

@دلوینت    

@ایسان234    

@بانوملکه    

@armyyyyyyy    

@جذاب_تو_دلی    

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
هدفت از مصاحبه چیه ؟؟ آیا واقعا شیطونی؟؟ چند سالته؟؟ شوهر؟؟

هدفی جز سرگرمی ندارم

اره تقریبا شیطونم ولی تو مجازی اینطور نیست

مجردم

کلاس هشتمم

"𝐃𝐈𝐍𝐎𝐎𝐒𝐇"  "فکر نکن تو بردی! نه؛ من به خودم باختم"  https://harfeto.timefriend.net/17018025501388  
هدفی جز سرگرمی ندارم اره تقریبا شیطونم ولی تو مجازی اینطور نیست مجردم کلاس هشتمم

هشتم؟؟؟؟؟😳😳😳😳

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
@بانو_جواهر  @هری_پاترم  @raaaaahha  @diamond  @sma_h

@هری_پاتر  

@h_sma  

@_diamond    

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2706