2733
2734
عنوان

مامانای دخترای 5 ساله متولد 94 بیاید یه گپی بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 98 پست
نه هنوز . خودم ۲۴ ساعته نقش معلم و همبازی و .. رو دارم 🤕

بازم خوبه حوصلشو داری من واقعا کم آوردم خانوادمم شهرستانن واقعا دیگه خسته شدم 

حلالم کنید و خدانگهدار   

دختر منم آذر ۹۴ هست. این روزا که همش خونه ایم.براش مجموعه کتابهای حواستو جمع کن رو سفارش دادم همین روزا میرسه.

علاقه شدید به نوشتن و یادگرفتن عدد و حروف داره ولی انگلیسی.

امیدوارم تا سال بعد اوضاع بهتر بشه واسه پیش دبستانیشون .حیفه اگه نتونن برن و دوست پیدا نکنن

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر منم آذر ۹۴ هست. این روزا که همش خونه ایم.براش مجموعه کتابهای حواستو جمع کن رو سفارش دادم همین ر ...

عزیزم چقدر جالب دختر منم دقیقا آذر هست  خداحفظشون کنه کوچولوهارو منم اتفاقا دنبال کتاب خوب بودم ممنونم که معرفی کردی گلم

واقعا حیفه این دوران بهترین دوران زندگیشونه و واقعا پیدا کردن دوست و دوستی های بچگی زیباترین دوستیاست ان شا الله که اوضاع درست میشه من خیلی خوشبینم 

اسم دخترتون دلاراست؟  اسم دختر منم دلارام هست

حلالم کنید و خدانگهدار   
بازم خوبه حوصلشو داری من واقعا کم آوردم خانوادمم شهرستانن واقعا دیگه خسته شدم 

راستش کم میارم دیگه . منم هیییچ فامیلی نزدیکم نیست که بچه داشته باشه . به خاطر کرونا هم خونه نشینم واقعا سخته شرایط . گناه دارن بچه ها

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2738
عزیزم چقدر جالب دختر منم دقیقا آذر هست  خداحفظشون کنه کوچولوهارو منم اتفاقا دنبال کتاب خوب بودم ...

خواهش میکنم عزیزم 🤗

این کتابها دو مجموعه دوازده تایی هستن.بهتره سری اول رو باهاشون کار کنیم که ساده هستن. بعد بریم برای سری دوم به امید خدا‌

دخترک من اسمش لیانا هست .میخاستم دومی رو بذارم دلارا که پسر شد😁

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤