2733
2739
عنوان

چجوری بگم نمی تونم؟

134 بازدید | 26 پست

بچه ها من دانش اموز سال اخرم 

از صبح ساعت ۸ که میشه من دارم سوالات بقیه رو حل میکنم 

پی وی هارو که باز میکنم ده نفر عکس فرستادن میگن حل کن 

من رشتم انسانیه،ریاضی ما در حد شوخیه،ولی دختره ریاضیشو میفرسته میگه حل کن 

منم خیلی باید وقت بذارم و به درسای خودم نمیرسم

اصلا روم نمیشه بگم نفرستید 

چیکار کنم

یه جوری میگید تو سایت چیکار می کنی انگار جای شما رو تنگ کردم  

بلاک

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دیر سین کن یا اصن سین نکن میفهمن دیگه نمیفرستن

میشه برای اینکه به آرزوم برسم یه صلوات بفرستین واسم؟💙 با افتخار بلینک هستم 😍💖لطفا تو تاپیک هایی که درباره بلک پینک یا گروه های دیگه کره ای هست تگم کنید💖💖

جواب نده پی وی هارو بی صدا کن و مخفی کن که اصلا نبینی و اینکه اخرین بازدیدتم جوری بزار که کسی نفهمه کی ان شدی 

میتونی یه متنم بنویسی که نمیتونی جواب سوالات و بدی و خودت درس داری و هر وقت دیدی کسی گفت حل کن 

سریع براش پیام اماده شده رو بفرستی 

بدون اینکه بخوای فکر کنی که چی بنویسی و بعد بگی وای نمیتونم

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓

در نه گفتن و کسب اعتماد به نفس کوشش کن عزیزم من خودمم هم قبلا این مشکلو داشتم ولی با سعی  ودر طولانی مدت بهتر شد . اولا اولویت با خودته تازه شم با این کار حق اون هایی که از تو و امثال تو کمک نگرفتن ضایع میشه

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته
2706