2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گلم پسره منم داشت هر دو کلیه یک هفته قبل زایمانم رفع شد بچه دوستم داشت رفع نشد به دنیا که اوند یک هفته شربت انتی بیوتیک خورد مسعله مهمی نیس اکثرا تو خوده بارداری رفع میشه

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
گلم پسره منم داشت هر دو کلیه یک هفته قبل زایمانم رفع شد بچه دوستم داشت رفع نشد به دنیا که اوند یک هف ...

عزیزم اکثرا توی جنین پسر شایع هست ولی می نی من دختره

2738
نه عزیزم تو نی نی سایت نیست

گلم میشه خواهش کنم ازت اینارو از دوستت بپرسی من خیلی نگرانم ۴شنبه وقته اکو قلب دارم تا اونموقعه میمیرم

جواب هر دو غربالگری های دوستت خوب بود؟؟

اندازه پیلکتازی رو چند زده بود؟؟

دوستت هم اکو قلب داده؟

کی متوجه شده که رفع شده و فقط ادرار بوده و خالی نکرده؟

عزیزم اکثرا توی جنین پسر شایع هست ولی می نی من دختره

نه گلم دوست من نینیش دختره خوبم شد نگران نباش اصلا

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن