2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ منم میخوام بدونم تاپیک زدم ولی کسی زیاد کمک نکرد

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728
2738

شهرهای اروپاییش بهتره مثل ازمیر و آنتالیا

در کل از ایران بهتره لاقل آزادی داری

و پاسپورتش معتبرتر

و اینکه پایگاهی برای اروپا یا کانادا

اگه تونستی کار پیدا کنی برو

چون حداقل ماهی ۱۰ تومن هزینه زندگیته

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
شهرهای اروپاییش بهتره مثل ازمیر و آنتالیا در کل از ایران بهتره لاقل آزادی داری و پاسپورتش معتبرتر ...

ترکیه آزادیشم لامصب به مرور داره کم رنگ میشه بخاطر دولتی که روی کار آمده حقوقاشم کمه نسبت به خرج و مخارج

ترکیه آزادیشم لامصب به مرور داره کم رنگ میشه بخاطر دولتی که روی کار آمده حقوقاشم کمه نسبت به خرج و م ...

دولت‌ها تغییر میکنن

اصل قضیه اینه در کل دنیا فقط کشور ما و عربستان قانون اجبار حجاب داشتن که عربستان با شاه جدیدش شروع به اصلاحات کرد و این قانون و برداشت

الان در کل جهان با این همه جمعیت و کشور و مسلمان فقط کشور ما این قانون و داره اونم تو سال ۲۰۲۱ 🥺🥺🥺

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹