2733
2739
عنوان

😡😡بیاین پدرشوهر کثافتم چی گفته دارم سکته میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3947 بازدید | 84 پست

از کجا مطمئنی واقعا این حرفا رو زده؟ با گوش خودت شنیدی؟ اگه نه باور نکن...شاید کسی داره موش میدوونه توی رابطه تون یا دشمنی میکنه..اگرم پدر شوهرت کلا اینجوری خاله زنک و لیچارگو هست که حرفاش برات مهم نباشه...به یه ورت بگیر...شخصیتت توی دید و نظر دیگران رو اعمال و رفتار و کردار خودت میسازه نه حرفای پدرشوهرت‌‌‌...اهمیت نده.

دور باشید از کسی که مدام....کفر دارد نهفته...ایمان فاش!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حتی توی دین برای کسایی که بچه شون یا هر کس دیگه ای رو بیشتر از همسرشون دوست دارن گفته روزی 1001 مرتب ...

آره اینم درسته

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

بقران قسم اگه دروغ بگم لال شم انشالله پدرشوهرم زن اولش ۱۴ سال باهاش زندگی ولی سه تا دختر اورده بود پدرشوهر از خدا نترسمم گفته بود من پسر میخوام اینو طلاقش داده دختراشم عاق کرده حالا من بچه اولم دختر شد نمی دونین چه طنز ها و طعنه هایی که بهم نزد ما دختر نمی خوایم

2731
از کجا مطمئنی واقعا این حرفا رو زده؟ با گوش خودت شنیدی؟ اگه نه باور نکن...شاید کسی داره موش میدوونه ...

چقدر خوب حرف میزنی عزیزم ممنون که وقت گذاشتی

ولی من مطمئنم که گفته

اولویت داشتن که فرق میکنه با انتخاب کردن.البته این یه فرض هس که استارتر گف

منظور روانشناسان هم اولویت از هر نظره دوست داشتن ، به حرف گوش کردن ، اهمیت دادن ، ....

پس موقع انتخاب کردن هم اولویت اوله 

چرا اگه زن ، زن خوبی نباشه و همش دعوا راه بندازه ادم باید طرف حق رو بگیره در غیر این صورت همسره که واسه ادم میمونه نه پدرو مادر و نه فرزند

نه به دوست بابام

ببین من جاریم ب دروغ میگفت مادرشوهرم راجبم فلان گفته.... دعوا میشد.... یا از زبون من به بقیه چیزی میگفت. یه درصد احتمال بده شاید اون دوست بابات الکی گفته باشه

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2738