2733
2739

گوشیم سامسونگ آ سی هست افتاد توی دسشویی یه کم طول کشید تا درش بیاریم چند روز گذاشتم تا کامل خشک شد اما تاچش کار نمی کنه به نظرتون سوخته؟هنوز گارانتی داره به نظرتون درست میشه؟کسی تجربشو داشته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گوشی من یه لیوان بزرگ چایی ریخت روش چیزیش نشد..گوشی همسرم یه بار افتاد تو دیگ آش بازم چیزیش نشد

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
2738

گوشی شوهرم تو جیب کتش دوساعت توآب چرخ میخورد داخل لباسشویی😂😂😂😂😂😂

البته ازاین قدیمیا بود نوکیا

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
باید سشوار میکشیدی سریع

نه اصلا

اتفاقا آب ها برمیگردن به بقیه قطعه ها میرسن و اینکه سامسونگ با چسبه حرارت ببینه باز میشه از هم

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
گوشی شوهرم تو جیب کتش دوساعت توآب چرخ میخورد داخل لباسشویی😂😂😂😂😂😂 البته ازاین قدیمیا بود نوکیا

اوه منم 3310 داشتم افتاد توی رودخونه همونطوری توش آب بود شده بود آکواریوم روشن میشد آخ نگفت لامصب 😄

2706