2737
2734

در ایندع ایشالا خر ش منو بگیرع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاش میشد

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
# ‍ حمایت از کالای داخلی  با ایرانیش که زبون همو میفهمیم هر روز یه مشکل داریم چه برسه به ...

من زبان کره ای و میخوام یاد بگیرم و بلدم هستم خیلی اسونه همه چیزمممم راجبشون میدونم از فرهنگ گرفته تا غذا و اسم خیابونا😂از بس که علاقه دارم از بچگی همیشه تحقیق میکردم

2738
من زبان کره ای و میخوام یاد بگیرم و بلدم هستم خیلی اسونه همه چیزمممم راجبشون میدونم از فرهنگ گرفته ت ...

زبان کره ایی آسونه؟ 

چند سال پیش یادمه یه کاربر اینحا بود دورگه ایرانی کره ایی بود

مادرش کره ایی بود عکسشم گذاشت خیلی ناز بود 

همش بین ایران و کره در حرکت بود😅خوشبحالش 

منم عاشق کره هستم ولی مثل تو پی گیر نیستم

از لباساشون و وسایلشون خوشم میاد همه چیزا فانتزی و گوگولی 🤪

زبان کره ایی آسونه؟  چند سال پیش یادمه یه کاربر اینحا بود دورگه ایرانی کره ایی بود مادرش کره ...

اره برای من اسونه

خوش به حالش تورو خدا اگر هنوز تو سایته تگش کنید