2737
2739
عنوان

نظرتون چیه دوستان

130 بازدید | 23 پست

سلام عزیزان شبتون بخیر من و همسرم تصمیم گرفتیم بچه دار شیم ولی تو دو راهی هستیم میخواستم شما یکم راهنماییم کنید نظر بدین🌸دوستان من یک سال و نیم هستش که ازدواج کردم خودم ۲۳ سالم هستش و همسرم ۳۳ من خودم امادگی نداشتم برای بچه دار شدن ولی به خاطر سن همسرم میخوام بچه بیارم فقط موندم الان اقدام کنم یعنی امسال یا سال بعد دوست دارم بچم متولد تابستون باشه ۱۴۰۰ ای شه,از یه جهت مادر همسرم مریض هستن دکترا قطع امید کردن از ایشون نوبتی بچه ها مواظبت میکنن میترسم باردار شم فردا بگن نخواست از مادرمون مواظبت کنه از قصد باردار شد نمیدونم چیکار کنم یا کلا بمونه سال بعد ایشالله خوب شه مادرشوهرم یکمم تفریح کنیم بعد واقعا نمیدونم چیکار کنم شما نظرتون چیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه سال دیرتر ایرادی نداره تا اونموقع ایشالا مادرشوهرتم خوب میشه و این کرونای بی پدر میره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

چه ربطی داره اگه الان میتونی بیار سنت کمتر باشه بهتره البته چون تازه ازدواج کردی میتونین خوش بگذرونیم امسالو

حرف بقیه برات مهم نباشه مردم زیاد حرف میزنن😃
چه ربطی داره اگه الان میتونی بیار سنت کمتر باشه بهتره البته چون تازه ازدواج کردی میتونین خوش بگذرونی ...

کرونا روهم حساب کن

حرف بقیه برات مهم نباشه مردم زیاد حرف میزنن😃
2740

سن هر دو مناسبه به نظر من

و مامانم همیشه میگه بچه اگه تو فصل سرما به دنیا بیاد راحت تر میشه رسیدگی کرد اول هاش چون دیگه فقط لباس گرم و جای گرم میخواد 

ولی مثلا بهار و تابستان هم باید مواظب باشی سردش نشه هم گرمش نشه 

وقتی هم نیمه دومی باشن چون یه سال بزرگتر اند خیلی بهتر درس یاد میگیرن و عاقل تر میشن

من خودم همیشه دوست داشتم حداقل ۳ سال بعد ازدواج بچه بیارم ولی خب دوست ندارم اختلاف سنی همسرم با بچه ...

ولی خیلی زوده

اول بشناس و زندگیتو دستت بگیر کیف و حالتو بکن بعد فکر اقدام کن

2706