2733
2734
عنوان

با مادر شوهرم دعوام شد

198 بازدید | 7 پست

امروز نامزدم منو برد خونشون تو خونی نامزدم گوشیو ازم گرفت همیشه میگیره شماره هامو عکس فیلم هامو پاک میکنه منم ناراحت میشم گفتم بده نداد منم جیغ خیلی محکمی کشیدم بده به من منو هول داد نامزدم من گریه کردم مادر شوهرمم انگار نه انگار فقط تماشا میکرد خواستم برم بیرون نامزدم نزاشت نامزدم بهم گفت دوسم نداری اذیتم میکنی بعد نامزدم داد بیداد کرد 

ببخشید ولی هرسه تون انگار نرمال نیستین

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدش نامزدم برگشت به نامزدم گفت نمیبینی دوست نداره از اول پدرتو در اورده اینم اتشیه که ما توش افتادیم من جوابشو دادام گفتم تو منو اذیت کردی برگشت گفت با من لج کردی لز من بدت میاد منم گفتم اخه من مگه چیکارات کردم خسته شدم دیگه همه چی بهم گفت مادر شوهرم ولی نامزدم دهن باز نکرد 

2731