2733
2739
عنوان

زایمان زودرس و سرکلاژ

593 بازدید | 16 پست

من قبلا تو 23 هفته زایمان زود رس داشتم والان دوباره باردارم تو 23 هفته هستم وسرکلاژم کسی بوده که مثل من باشه و با وجود سرکلاژ سر وقت زایمان کرده باشه؟ میترسم استرس دارم الان دو سه روزهم هستش که کمر درد خفیف دارم به نظرتون خطرناکه؟ 

من زایمان اولم زودرس بود دکتر گفت بارداری دومت هم زودرس میشه که اتفاقا هم شد.شما خیلی مراقب خودت باش و خیلی استراحت کن سعی کن بیشتر بخوابی و اصلا به خودت فشار نیار تا به امید خدا به سلامتی زایمان کنی

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

یعنی اینبارم سرویکس کوتاه بود یا بخاطر سابقه سرکلاژ شدی؟

بیهوش شدی واسه سرکلاژ؟استراحت مطلقی؟

ببخشید میپرسم آخه منم سابقه زایمان زودرس دارم و الان باردارم

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی اینبارم سرویکس کوتاه بود یا بخاطر سابقه سرکلاژ شدی؟ بیهوش شدی واسه سرکلاژ؟استراحت مطلقی؟ ببخش ...

سرویکسم 32 بود بخاطر سابقه ام سرکلاژ شدم اره بیهوش شدم چیزی هم متوجه نشدم استراحتمم نسبیه، خواهش عزیزم

شما الان چند هفته ای؟ 

سرویکسم 32 بود بخاطر سابقه ام سرکلاژ شدم اره بیهوش شدم چیزی هم متوجه نشدم استراحتمم نسبیه، خواهش عزی ...

من تازه فهمیدم باردارم

قبلا 26 هفته زایمان کردم

یعتی سرکلاژ سخت نیست؟

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
2738
نه من سرکلاژ نکردم،هر دو زایمان هفته ۳۴

عزیزم سرویکست چند بود توی بارداری هات؟ چرا توی بارداری دوم سرکلاژ نشدی؟ من سر پسرم توی 26 هفته متوجه شدم سرویکسم شده 22 و استراحت مطلق مطلق شدم و فقط برای دستشویی بلند میشدم و بدون سرکلاژ و پساری به وقتش دنیا اومد  الان برای دومی نگرانم تکرار بشه چون با بچه سخت میشه اونجوری استراحت کرد 

البته الان باردار نیستم ولی چون مشکل سقط مکرر دارم می‌خوام زودتر اقدام کنم