2737
2734
عنوان

بارداری

59 بازدید | 13 پست

سلام دوستای گلم من چند روزه که صبا حالت تهوع دارم ولی امروز صبح یکم خفیف تر بود دمای بدنمم مخصوصا صبا خیلی بالا میره دیروز هم مخصوصا شکمم و کمرم خیلی درد میکرد و اینکه الان نبض زیرشکمم احساس میکنم بنظرتون احتمالش هس که باردار باشم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از روی علائم نمیشه گفت بارداری یا نه چند روز از موعدت گذشته

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2731
بیبی چک بزن منم امروز موعدمه خداکنه ک باشم

ایشالله که بارداری عزیزم من هنو تا موعدم یه دوسه روزی مونده الان چن روزی میشه که حتی بدغذا شدمه نمیدونم چرا 

انشاله که هستی دوستم. ولی برای اطرفیان و من تهوع از وقتی قلب نی نی تشکیل شد شروع شد قبلش اصلا حالت ت ...

تو گوگل هم سرچ کردم نوشته که نبض مربوط به خون رسانی از رحم به جنین هست دیگه نمیدونم  

2740

مامانایه برنامه هس دکترانلاین داره

هرساعت شبانه روزدکتراش انلاینن

برای مادرای بچه داروباردارهس

چت بامادران دیگه هم داره خیلی سریع میشه سوال راجب بچه یابارداری ازدکتریامادراپرسیدجواب گرفت

ویه برنامه منظم وعالی داره برای تپل شدن بچه توبارداری وبعدبدنیااومدنش

داستان شعر تغذیه البوم رشد نمودار رشد اسباب بازی متناسب سن بچه

من دارم عالیه گفتم به  شماهم بگم

https://gahvare.net/i/5f0ff8a5bd03b

مامانایه برنامه هس دکترانلاین داره

هرساعت شبانه روزدکتراش انلاینن

برای مادرای بچه داروباردارهس

چت بامادران دیگه هم داره خیلی سریع میشه سوال راجب بچه یابارداری ازدکتریامادراپرسیدجواب گرفت

ویه برنامه منظم وعالی داره برای تپل شدن بچه توبارداری وبعدبدنیااومدنش

داستان شعر تغذیه البوم رشد نمودار رشد اسباب بازی متناسب سن بچه

من دارم عالیه گفتم به  شماهم بگم

https://gahvare.net/i/5f0ff8a5bd03b

فعلا تا موعدم دو سه روزی مونده

انشالله که باشی. ولی واسه تهوع خیلی زوده. من اولین علامت قبل عقب افتادن پریود. سینه درد و تیر کشیدن نوک سینه هام بودو گاهی خیلی خفیف تیر کشیدن زیر شکم و تخمدان ها. واسه همه بارداریام همین علائمو داشتم قبل پری.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼