2737
2734

چهار ساله ازدواج کردم یه دختر یک ساله دارم 

اول ازدواجم ن ماه عسل برد نه جایی همیشه گریه میکردم منو ببره خیابون بگردونه لااقل 

بزور میبرد ماشین نخرید خونه نخرید 

گفتم لازم میشه ماشین بخر نکرد 

دوسال ۶۰۰ تومن قسط برادرشو میداد ک میتونست خونه بخره قسط خونه بده نکرد 

حامله شدم گف حامله ای بیرون نباید بری 

سقط کردم گف سفط کردیبیرون نباید بری 

گفتم یبار ببر جنگل منو گف ماشین ندارم 

گفتم یبار ببر رستوران درست حسابی نبرد 

حامله دسم بچدار شدم ادم نشد چار سال پیر شدم عصبی شدم بهم میگه تو عصبی هسی خب میگم تو کردی 

حتی اماده میشدم بریم بیرون دبه در میاورد نمیرف 

یا با گریه یا زور بخدا خسته شدم الانم کرونا آمده بهانش همینه 

میدونم میگین خودت بگرد خودت برو ولی یه جاهایی نیمشه میگم با دوستات رفت آمد کنیم میگه نه اخلاق تو گوهه نمیخوام رفت آمد کنم 

بعد با دوستای من رفت و آمد داره من رو همه دوست دارن ده بیست تا دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

علت بچه دار شدنت بگو😐وقتی طرف معیارهاتون نداره ادامه میدین به امید چی 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           
2738

شوهر منم اول اونجوری بود ولی بعدش خوب شد باهاش منطقی حرف بزن بگو اینجوری نمیشه فلان با پدرومادرش صحبت کن 

بلاخره بعداز یک سال انتظار و هرماه فکرای جوراواجور بیبی چکم ۲۸اذر در اوج ناباوری به لطف خدا مثبت شد خدایا شکرت نی 
نمیتونی مستقل خودت تنها بری بیرون  من درکت میکنم واقعا سخته اینجور ادم

ن خواهر برم بیرون فقط در حد بازار برگشتن کجا برم اخه 😞😞اونوقت میکه مقصر زندگی خودتی عصبی هسی 

بخدا اروم میحرفم ادم خوبیه تو خونه میگه باشه ولی سر موقعیت پیش بیاد  مثلا پیش مادرش با بگم کاری کنیم دبه درمیاره 

ن خواهر برم بیرون فقط در حد بازار برگشتن کجا برم اخه 😞😞اونوقت میکه مقصر زندگی خودتی عصبی هسی  ...

این دبه کردن واقعا ادمو کفری میکنه  

هیچ راهی نیس فقط باید خودش درس بشه 

توام واسش دبه کن بزن زیر حرفات تا مزشو بچشه

حس میکنم عصبی هستی اروم باش انقدر نق نزن بذار ازت ارامش بگیره اینهمه بدیشو قطار کردی  خوبی ند ...

خواهر اره عصبی ام ولی من آدمم دل دارم روحیه میخوام تنوع میخوام اصلا پرتوقع نیسم بگم فلان میخوام 

میگم من ببر بیرون چار سال زیاده عقده شدم 

الان میگم طلا بفروش تا پایین نیومده میگه نمیخوام میگم ماشین میخام بخرم

2706