2733
2739
عنوان

مادره یا مادرشوهر... 😔

876 بازدید | 60 پست

میخوام فرشامو بفروشم مامانم گفت بده به ما نفروش به غریبه ما این فرش و دونه ای 4 میلیون گرفت شوهرم بعد الان مادرم دوتا فرش ما رو میخواد اما میگه پولشو از بابات نگیر بابات دستش خالیه پول نداره😔😔از اونطرفم شوهرم میگه من پول این فرشا رو خودم دادم خودم به سختی پولشو جور کردم اونوقت مفت بدم به مامان بابات 😔نمیدونم چی بگم به مامان بابام... که پولشو بدن 😔شوهرمم خب حق داره میگه من 8 میلیون فرشو مفت به کسی نمیدم... میگه اگر میخوای بفروشی به غریبه بفروش حداقل پولشو میدن بهمون😭گیر کردم بخدا نمیدونم دیگه چکار کنم😭😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرت راست میگه

کلا با غریبه معامله کنی بهتره 

ما ماشین ب پسرخالم فروختیم زیرقیمت بابام هروقت ماشین رو میبینه هی غر میزنه 

حوصله دردسر داریا ولش

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

با اجترام به مامانت اما با همسرت موافقم.

اگر مال جهیزیه خودت بود فرق داشت...وقتی همسرت خریده درخواست مامانت اشتباهه کاملا

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738

بفروش به غریبه الکی توی زندگیت مشکل درست نکن

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
خب مامانم میگه مگه من نگفتم نفروش به غریبه😔😭

بگو نفهمیدم کی فروخته

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
2706