2737
2739
عنوان

کسی هست طلاق گرفته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 28 پست
قشنگم  خیلی ها جدا شدن  حالا ازدواج کردن یا تنها موندن  ولی حتی اگه تنها هم مونده ...

برام دعاکن خیلی بی پناهم

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند؟گره در روح و روانت به جهانت بزند؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برام دعاکن خیلی بی پناهم

اینو بدون که هر کی داره جدا میشه نگرانه 

ولی بعد میبینه ای بابا زمین به آسمون نرفت دریا هم قرمز نشد 

زندگی جریان داره 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
شکایت کردی؟ علت طلاقت مهمه حق طلاق با خودته؟ کلا مهریه بخوای بگیری و طلاق توافقی باشه ۲ سال طول م ...

علت طلاقم وابستگی همسرم به خانوادش...دخالت خانوادش....حق طلاق ندارم

2731

تفاهمی خیلی زودتر رای دادگاه صادر میشه خصوصا اگر بچه وسط نباشه و از نظر مهریه هر دو طرف رضایت کامل داشته باشن حتی مشاوره هم نمیخاد برن مال ما که اینجوری راحت جداشدیم بدون دردسر بعد از طلاق هم مشکلی ندارم با سرمایه پنج میلیون شروع کردم از توی خونه کارم انجام میدم و شکرخدا راضیم البته برای شروع کارم یه واسطه داشتم که حساب بازار و خریدو فروش غیر حضوری خدا خیرش بده اوایل راهنمایی م کرد

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
اینو بدون که هر کی داره جدا میشه نگرانه  ولی بعد میبینه ای بابا زمین به آسمون نرفت دریا هم قرم ...

خدا نسل مردایی که زناشونو اذیت میکنن از زمین برداره

خیلی بهتره.اخ یک بار چقدر زیر پتو آرم گریه کردم ...چون متلک بهم انداختن.دل نازک میشه ادم

میشه تو خصوصی حرف بزنیم لطفا

2738
تفاهمی خیلی زودتر رای دادگاه صادر میشه خصوصا اگر بچه وسط نباشه و از نظر مهریه هر دو طرف رضایت کامل د ...

میشه بمنم کمک کنین لطفا

برام دعاکن خیلی بی پناهم

عزیزم از من بی پناه تر مطمنم نیستی ولی ترس و گذاشتم کنار و هر دومان به جدایی موافقت کردیم الانم شکرخدا مشکلی ندارم .آدما اگر یکم ایمان و خودباوری داشته باشند بنظرم راحتر مشکلات و از سر راه برمیدارند و به نتیجه دلخواه شون میرسن این تجربه منه

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
میشه بمنم کمک کنین لطفا

چرا نشه عزیزم

عزیزم از من بی پناه تر مطمنم نیستی ولی ترس و گذاشتم کنار و هر دومان به جدایی موافقت کردیم الانم شکرخ ...

میشه تو خصوصی حرف بزنیم

میشه تو خصوصی حرف بزنیم

بفرمایید.