2737
2734
عنوان

یعنی تا ابد خوب نمیشم؟ 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 25 پست
حشره کش خطرناک نیست؟ چیزیت نشد؟

ن عزیزم . حشره کش های بدون بو بگیر کل موهات بزن بعد موهات ببند روسریت رو بپوش ک شپش ها بمیرن . تو هوای ازاد هم بشین وقتی بزنی خارش میگیری تحمل کن سرت نخارون . یه ساعت رو سرت باشه بعد برو حموم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم بار اول ک گرفتم دوره مدرسه بود اول دبیرستان بودم انقدر شدید بود که مدرسه بهم گفت یه هفته مدرسه نیا و نامه از بهداشت بیار  ک خوب شدی ، خیلی شرم کردم ... خیلی گریه کردم گفتم خوب نمیشم وقتی مامانم موهامو دید گفت افتضاحه ... شامپو استفاده کردم جواب نداد ، فقط نفت و حشره کش و شانه ش ک روزی سه بار باهاش موهام شانه میزدم موهات لایه لایه کن شانه بزن . اصلا ناامید نباش از من بدتر هیچکس نبود بعدشم خوب شدم ولی حتما کارای ک گفتم انجام بده . سرکه هم خوبه 

منم بار اول ک گرفتم دوره مدرسه بود اول دبیرستان بودم انقدر شدید بود که مدرسه بهم گفت یه هفته مدرسه ن ...

آها بعد چجوری فهمیدی کامل از بین رفته؟ رفتی دکتر بهت گفت خوب شدی؟؟؟؟ چند مدت طول کشید درمانش؟ 

2738
آها بعد چجوری فهمیدی کامل از بین رفته؟ رفتی دکتر بهت گفت خوب شدی؟؟؟؟ چند مدت طول کشید درمانش؟ 

بعد از یع هفته رفتم بهداشت توموهام نگاه کرد گفت خیلی کمتر شده و اجازه داد به مدرسه برم ،‌، مدرسه میرفتم اما درمانمو ادامه دادم مامانم هر روز توموهام نگاه میکرد ببینه هنوز رشک و شپش دارم یا نه . وقتی شپش ها از بین بره دیگه موهات خارش نمیده چون ادمی ک شپش داره حس میکنه توموهاش ک یه چیزی حرکت کنه ‌. وقتب خارش نداشتی و مادری خواهری توموهات نگاه کرد دیگه متوجه میشن . از شانه ش هم ک استفاده میکنی وقتی دیدی دیگه از شانه ت رشک و شپش جدا نمیشه یعنی بهتر شدی . بهتر شدی شانه ت عوض کن رو بالشیت بشور توافتاب بزار خشک شه همچین شال و روسری هات .