2737
2739

خونشون یه شهردیگس خودش پسرخوبی ها چشم پاکه .مجرده دنبال یه دختر خوب مبگرده.ولی یکم پرو هست میادشب میمونه میره  بخدامن خوب خدمت میکنم شام عالی ولی یکم معذب میشم شب میمونه با شوهرم تو اتاق دیگه میخوابه.حموم ما هم میره دروغ چرا بخاطر مجردبودنش بعدش ازحموم چندشم میشه.مهمون هست ادم نمیتونه بگه نیاولی...اینم بگم یه هفته که میمونه باخانواده شوهرم میونش خوبه یه شبشویادو شبشومی مونه خونه مابقیه اش خونه اونا.اونام معذب میشن.بخاطرچشم و دل پاکیش اصلا اخم وتخم نمیکنیم اینم پروش کرده.

آروم و مظلومم ولی دیگه تصمیم گرفتم تغیرکنم👎.یاخداظهور آقام امام زمان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا یه خواهریم داره یکم بنداخدا عقلش کمه شایه باورتون نشه اونم باخودش میاره اخ یتیم هستن.ولی وضعشون خوبه ها....اون خواهرشم اونقد میحرفه اعصاب نذاشته براما

آروم و مظلومم ولی دیگه تصمیم گرفتم تغیرکنم👎.یاخداظهور آقام امام زمان 

مهمون یکی دو وعده....

این شده همخونه شما

تا کی قراره با این وضعیت کنار بیای

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2740

بچه ها.... مهمونای دود و دمی و بساطی خونتون راه میدین؟ 

البته اونایی جواب بدن که مخالف دود و..... اینا هستن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
بچه ها.... مهمونای دود و دمی و بساطی خونتون راه میدین؟  البته اونایی جواب بدن که مخالف دود و.. ...

آره راه میدیم😗

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍
به هیچ وجه  

چجوری میگی مثلا؟ ما که بهشون میگیم قدمتون سر چشم استراحت غذا و... اینا... ولی بساطتون شرمنده... کلی بهشون برمیخوره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چجوری میگی مثلا؟ ما که بهشون میگیم قدمتون سر چشم استراحت غذا و... اینا... ولی بساطتون شرمنده... کلی ...

آخه تو اطرافیان فقط شوهر خواهر شوهرمه که معتاده اونم جلو بقیه نمیکشه بنده خدا  

اتفاقا ما هم همچین مشکلی داشتیم اما دوست فامیلمون بود یه پسر مجرد..میخواس با ما هم صمیمی شخ از شهر دیگه میومد ولی ما نزاشتیم بیاد بعد کینع گرفت رفت پشت خواستگارم پیش بابام بد گفت‌

2706