2733
2739
عنوان

تعداد دفعات شیر دادن ب نوزاد...لطفا جواب بدین لطفاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 30 پست
ن عزیزم فعلن ک زوده دختر اولمم ۸ماهگی رفت...تو کارت رشد هم ببینی براش زوده دارم کم کم نشستن یادش مید ...

دختر من از ۴ماهگی برگشت از ۶ ماهگی میخزید عین مار بعد ۴دست و پا😁

الان تازه رفته تو ۱۰ ماه مبل و در و دیوارو میگیره راه میره

ان شاالله عروسشون کنی🌹❤

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤

پسر منم ۵/۵ ماهشه همینه

روزی دوبار بهش کمکی میدم. یه بار فرنی ولی رقیق، یه بار هم سیب پخته یا کدو حلوایی یا هویج یا سیب زمینی پخته. با شیر خودم مخلوط میکنم.

هر موقع مطمئن باشم گشنه س ولی شیر نخوره، کمکی میدم، نیم ساعت بعدش شیر میخوره دیگه

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پسرم تازه ۶ماه شده تقریبااز۵ماهگی شروب چهاردستوپارفتن کرده.همه میگن زوده خاستم ببینم دخترشما راه ...

ن ...بچه ها باهم فرق دارن...مثلن دختر بزرگ همه کلمات میگفت اصلن جمله هیچ...حتی نمیگفت مامان اب بده...یه هو دیدم قد صد نفر حرف وجمله بلده...همه تعجب کردن انشالله ک سالم باشن دیر وزودش مهم نیس

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
2728
دختر من از ۴ماهگی برگشت از ۶ ماهگی میخزید عین مار بعد ۴دست و پا😁 الان تازه رفته تو ۱۰ ماه مبل و در ...

پسرمن ازیدوتولدغلط میزد ازروبالشت🥴🥴از۵ماهگی ۴دست وپامیره.الان ک ۶ماهشه هم خیلی دوس داره خودشوبه یه جایی بگیره بلندبشه خودشونیم خیزمیکنه زانوهاشوصاف میکنه ک بلندشه دستشوبه یه جایی بگیره.خیلی شیطونه

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚
پسرمن ازیدوتولدغلط میزد ازروبالشت🥴🥴از۵ماهگی ۴دست وپامیره.الان ک ۶ماهشه هم خیلی دوس داره خودشوبه یه ...

ای جونممممم ماشااااالله😍😍

ماشااالله به همه بچه ها

دختر من الان دوتا دندون پایینی داره ولی پوستش کنده شده واقعا

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
ای جونممممم ماشااااالله😍😍 ماشااالله به همه بچه ها دختر من الان دوتا دندون پایینی داره ولی پوستش ...

پ

فدای تو عزیزم...عه جدا؟؟من هنوزدندون نداره🥰😍من پسرم باهمه ایناهنوزخوبه خوب نمیتونه بشینه بایدبگیرمش😂😂

پ فدای تو عزیزم...عه جدا؟؟من هنوزدندون نداره🥰😍من پسرم باهمه ایناهنوزخوبه خوب نمیتونه بشینه بایدبگ ...

از طرفم من گازش بگیر منتهاااا با لبات😍😍😘😘

خیلی بده زود دندون در آوردن کل گوشت تن بچه میریزه😢

2740
از طرفم من گازش بگیر منتهاااا با لبات😍😍😘😘 خیلی بده زود دندون در آوردن کل گوشت تن بچه میریزه😢

فدات هم چنین تودخترتوببوس..اره میگن دندون هرچی دیرتردربیادجنسش یهتره..دندون دراوردن میگن خیلی سخته😭😭😭بچه ها خیلی اذیت میشن😭

فدات هم چنین تودخترتوببوس..اره میگن دندون هرچی دیرتردربیادجنسش یهتره..دندون دراوردن میگن خیلی سخته😭 ...

من پسرمم خیلیییی اذیت شد تو دندون در آوردن الان دخترمم😢

ان شاالله پسر تو زدحت در بیاره مرواریداشو😘❤🌹

مرسی عزیزم😍😍من پسراولمم تب کرد ومریض شدوقت دندون دراوردن.دخترت چن ماهگی دندون دراورد

دخترم ۸ماه و ۱۶ روزگی پسرم اوایل ۹ ماه

پسر منم تب میکرد لثه هاش کبود و خونی میشد😢

دخترم ۸ماه و ۱۶ روزگی پسرم اوایل ۹ ماه پسر منم تب میکرد لثه هاش کبود و خونی میشد😢

پسراولیه منم تو۹ماه دراورد...ای وای طفلی چقدسخت..اخه چراخونی😭😭😭

پسراولیه منم تو۹ماه دراورد...ای وای طفلی چقدسخت..اخه چراخونی😭😭😭

نمیدونم بخدا

دیگه طوری میشد بهش مسکن میدادم مجبور میشدم😢😭

2706