2733
2739

وعشق به خدا.. بیایم باخدا بانماز عشق بازی کنیم... خدا برکت بده به زندگی وعاقبت بخیری بچه هامون

خیلی دوس دارم ی سال بیشتره ترک کردم خاک تو سرم هرچی میگم امروز فردا اما نمیشه 😔

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه تاپیک ماهیی زدی 🙏

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
خیلی دوس دارم ی سال بیشتره ترک کردم خاک تو سرم هرچی میگم امروز فردا اما نمیشه 😔

ارده میخواد گلم من که به خوندنش عادت کردم درسته اولش سخته اما بعدا میشه جز برنامه های روزانت که تا نخونیش نه آروم میشی نه خوابت میبره

من میخونم بعضی وقتا یادم میره اما سه روزه قصد کردم یادم نره.مامانم شیمی درمانی میشه برای سلامتیش و کمتر درد کشیدنش یه صلوات بفرستید ممنونم ❤

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2740

منم تقریبا همین تاپیک نماز زدم یکی از دوستان گفت چهل تا خط بکش هر روری که نمازات کامل خوندی خط بزن وخیلی از دوستان هم پیشنهادات خوبی دادن منم چهل مربع کشیدم و زدم ب دیوار و الان نمازام سر وقت و پشت سرهم میخونم و اینکه بادصبا نصب کردم که موقع اذان حس کنم خدا داره بهم زنگ میزنه و باید جوابشو بدم  امیدوارم هممون به راه راست هدایت بشیم واقعا نماز برا ارامش روحی عالیه ❤

خیلی سعی میکنم اما نمیشه😬بعد اگ رهاش کنم چن روز ازخودمو خدا خجالت میکشم

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

من همیشه میخوندم 

ولی ده روزه ترک نماز کردم 

یعنی دلیلش چیه🤕

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 

من از وقتی یادمه دوست دارم نماز بخونم ولی نمیدونم چه سریه که نمیشه 

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
2706