2733
2734

دو سال و دو ماهش داره میشه حرف که کامل میزنه ۱۸ تا شعر بلده رنگارو کامل بلده ۱۲ ماهگی از شیر گرفتم از همون موقع غداخور شد خودش میخوره اما زیاد میریزه و ریخت و پاش خودمم دهنش میزارم . عاشق لقمه کردن غداس 😅مثل راننده تریلی ها لقمه میکنه همشم میگه اش بپز ابگوشت بپز .اخلاقش خوبه خدارو شکر حرف گوش کنه کلا اهل گریه نیست اما با دختر خواهرم دشمن خونی ان

روانشناسی کودک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتارش خوبه البته که بعصی اوقات لجباز میشه کامل حرف میزنه البته به زبون بچه گونه  غذا هم خودش م ...

دخترمن خیلی لجبازه...کم حرف میزنه....همشم منوباباشومیزنه‌‌....یاچیزی پرت میکنه....چکارش کنم😑😑😑

2731
2738
به خواسته های دخترت زیاد پاسخ دادی. هنوز شیر میخوره. شبا هم احتمالا شیر میدید و گنار خودتون میخوابون ...

دقیقا....کلاتختاروجمع کردیم....یه جامیخوابیم...شباشیرمیخوره

دقیقا....کلاتختاروجمع کردیم....یه جامیخوابیم...شباشیرمیخوره

شیر شب از ۶ ماهگی باید قطع کنی .بچه بی خواب و کم خواب و بد قلق میشه بهونه گیر میشه لوس میشه غر میزنه عصبی میشه کبد و معده اسیب میبینن عصبیش میکنه تو رشدش تاثیر منفی میزاره وزن گیریش کم میشه.از امشب هر قدر گریه کرد شیر شب نده هیچی نمیشه تازه برا سلامتیش مفیده که ترک کنه. بعد ترک شیر جاشو با فاصله بنداز بخوابونش برگرد سر جات. رو پا میخوابونی؟

روانشناسی کودک
به خواسته های دخترت زیاد پاسخ دادی. هنوز شیر میخوره. شبا هم احتمالا شیر میدید و گنار خودتون میخوابون ...

من عاشق دخترمم...خیلی بهش وابسته هستم....۲۰سالمه ده دقیقه نمیتونم بزارمش خونه کسی بمونه....بایدهمیشه پیشه خودم باشع

شیر شب از ۶ ماهگی باید قطع کنی .بچه بی خواب و کم خواب و بد قلق میشه بهونه گیر میشه لوس میشه غر میزنه ...

اصلاروپام نمیخوابونم....اصلاپستونک نمیخوره...فقط شیرخودمومیخوره...چجوری بهش شب ندم...گریه کردچی بهش بدم

اصلاروپام نمیخوابونم....اصلاپستونک نمیخوره...فقط شیرخودمومیخوره...چجوری بهش شب ندم...گریه کردچی بهش ...

اب باید بدی عزیزم کم تجربه ای واسه همین زیاد به خودت وابسته کردی. . شیر شب تا ۶ ماهگی مجازه بقیش خطر داره . جای بچع کنار خودتون رابطه تو و شوهرتو سرد میکنه .من دخترم ۶ ماهگی لتاقش جدا شد منم عاشقشم اما روابطم با شوهرم مهمتر و با ارزش تره بچم تو خواب به من احتیاجی نداره روز منو نیاز داره اما شب همسرم دوست داره تنها باشیم حرف بزنیم لباسمون باز و راحت باشه.اولویت اول روابط زناشوییته تو شب اولویت روز هم با بچته عزیزم .بچتو بد قلق نکن خدایی نکرده صدای نفستو شب بفهمه میشه دشمنت ازت متنفر میشه دوری میکنی و تا اخر عمر یادش نمیره و از سر کنجکاوی ممکنه بره سمت بلوغ زودرس 

روانشناسی کودک
2706