2733
2734

لطفا بانظرات مثبتتون من وشادکنین جلوی تی وی میز گذاشتم بچم نره تلویزیون وسیخ نده و زیر تابلو هم لحاف گذاشتم چون تازه تابلو نصب کردم گفتم اگه افتاد بیفته رواین. چسب دوطرفه زدم

زندگی همچنان زیباست

ببینم

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگه 

❤️

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌
2731
https://uupload.ir/files/6vw1_img_۲۰۲۱۰۱۰۷_۱۸۵۱۰۱.jpg

کلا خونت شیک و قشنگه

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
ممنونم عزیزم😍. گفتم مثبت بگین اینو گفتی؟ آخه خونمو ندیدین که

نه گلم جدی بدون تعارف گفتم شیک و تمیز عالی واقعا میگم من پسندم شد 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2738
قربونت برم❤️

حدانکنه گلم