2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزيزم 

من تاپيكتونو ديدم واسه مامان منم دقيقا مشكل دختر شما پيش اومد و ماهم كارمون به نمونه برداري رسيد اگه خواستي تاپيكامو بخون متوجه ميشي

مامان منم ٤ماه درگيره لنف شه اول دوتا جلوي گوشش بود بعد تعدادش بيشتر شد و نزديكاي زاويه فك شم بوجود اومد كه بزرگترينش ٢سانت بود 

سونو داد ازمايش خون داد بيوپسي هم داد

پيش دكتر انكولوژي رفتيم 

در نهايت گفت چيز خطرناكي نيس كه نگران باشيد در اثر التهاب اينجوري شده يه تعداد ازمايش خون تكميلي واسه بررسي بيماري هاي خودايمني داد

عزيزم منم اين مدت انقدر استرس و عذاب كشيدم كه فك كنم تا چند وقت ديگه خودم يه سرطاني چيزي ميگيرم 

خواستم از تجربه هامون بگم شايد از نگراني دربياي

لطفا براي سلامتي مادرم دعا كنيد
2728
سلام عزيزم  من تاپيكتونو ديدم واسه مامان منم دقيقا مشكل دختر شما پيش اومد و ماهم كارمون به نمو ...

سلام عزیزم خییییلی ممنون ازت بخدا شیش ماهه که درست نخوابیدم فقد استرس استرس خود خوری میکنم میگم چی شد اخه یهویی اینجوری شد خیلی نگرانم کلی ازمایش خون وسونو دادیم عکس گرفتن چندین دکتر بردم الان هم میگن باید نمونه بردازی بشه همه چی ب جهنم همش میترسم خدانکرده سرطانی چیزی باشه توروخدا واس دخترم دعا کن اونم چیزیش نباسه نمونه مادرت چجوری بود اذیت نشد موق نمونه برداری بعدش عملی چیزی نکردن ؟

سلام عزیزم خییییلی ممنون ازت بخدا شیش ماهه که درست نخوابیدم فقد استرس استرس خود خوری میکنم میگم چی ش ...

عزيزم دقيقا حالتو ميفهمم دقيقا منم مثه شما 

واسه نمونه برداري اصلا نترس مامان من خودش ذاتا ترسوئه ولي وقتي نمونه داد خودش ميگفت اصلا درد نداشت فقط همون حس ترسيدن خودش اذيتش كرده بود بعد نمونه هم اصلا اذيت نشد دو روز استراحت كرد بعدشم كاملا ب حالت عادي برگشت فقط تا سه روز نبايد حموم بره 

دوست خوبم ما هم دقيقا مثه شما شديم دوبار سونو داد مامانم ،ازمايش خون داد ،اخرشم نمونه برداري 

عزيزم ميدونم تو بدترين دوره زندگيت هستي ولي به حق فاطمه ي زهرا جوابش خوب ميشه اصلا نگران نشو

ميشه بپرسم تو سونوگرافيش چي گفتن؟ نوشتن لنف نود ري اكتيو؟؟؟

اينم بهت بگم من خيلي ها رو ميشناسم حتي تا ٩ماه يا ١سالم درگير تورم لنف شون هستن ولي لنف شون به خاطر يه مورد واكنشي متورم شده 

منظورم اينه از طولاني شدن اين قضيه نگران نشو عزيزدلم

سلام عزیزم خییییلی ممنون ازت بخدا شیش ماهه که درست نخوابیدم فقد استرس استرس خود خوری میکنم میگم چی ش ...

كل نمونه برداريش ١٠دقيقه طول كشيد يه سوزن زدن بعدشم يخ گذاشتن روشو تموم همين 

عزيزم چه عكسي ازش گرفتين؟؟ سي تي اسكن

2738
عزيزم دقيقا حالتو ميفهمم دقيقا منم مثه شما  واسه نمونه برداري اصلا نترس مامان من خودش ذاتا ترس ...

الهی خدا همیشه مادرتو سالمو سلامت نگهداره واست اره بردیم سونو نوشت تعدادی لنف بانمای التهابی 

عزيزم چه عكسي ازش گرفتين؟؟ سي تي اسكن

نه عکس معمولی از ریش گرفتن دکتر گفت یکم ریه هاش الرژی دارن انگار احتمالا از اونم باشه بعدش هم گفتن که باید نمونه برداری بشه تا مطمعن بشیم چیز خاصی نیست الان شیش ماهه میگذره اصلا فرق نکردن 

كل نمونه برداريش ١٠دقيقه طول كشيد يه سوزن زدن بعدشم يخ گذاشتن روشو تموم همين 

اخه برا دختر من سوزنی نمیخوان میگن یذونه از اونارو باید کلا با جراحی برداریم سوزنی هم نمونه برداشتن ها ولی هیچی دیده نشد

عزيزم دقيقا حالتو ميفهمم دقيقا منم مثه شما  واسه نمونه برداري اصلا نترس مامان من خودش ذاتا ترس ...

عزیزم ببخش ها مزاحمت میشم وهی سوال میپرسم معلوم نشد چرا مادرتون اونجوری شدن 

الهی خدا همیشه مادرتو سالمو سلامت نگهداره واست اره بردیم سونو نوشت تعدادی لنف بانمای التهابی 

زنده باشي ايشالله فداتشم ايشالله كه خيلي زود از بابت دختر گلت خيالت راحت ميشه من مطمئنم 

عزيزم واسه مامان منم همينو نوشته بود نگران نشو ايني كه الان دكتر داره ميگه برو نمونه برداري فقط واسه اطمينانه وگرنه لنف ي كه خدايي نكرده مشكوك باشه شكل خاص خودشو داره با نماي التهايي فرق ميكنه 

ما ديگه سرمون اومد برامون شد تجربه 

زنده باشي ايشالله فداتشم ايشالله كه خيلي زود از بابت دختر گلت خيالت راحت ميشه من مطمئنم  عزيزم ...

وای خیلی ممنون ازت بخدا انگاری اب خنک ریختی رو دلم خیلی نکران بودم ی سوال دیگه برا مامانت سفت وسخت بودن یا کمی نرم بودن اخه میگن وقتی چیز خطرناکی هست سفت وبدون حرکت هستن 

عزیزم ببخش ها مزاحمت میشم وهی سوال میپرسم معلوم نشد چرا مادرتون اونجوری شدن 

نه عزيزم اين چه حرفيه هر سوالي داشتي بپرس منم اگه جوابشو بدونم حتما كمك ميكنم

والا هنوز علتش مشخص نشده رفتيم پيش دكتر انكولوژي براي مامانم ازمايش بيماري هاي خود ايمني رو نوشته تا اون ازمايش ها رو بده ببينيم علتش معلوم ميشه يا نه !!! كه ماهم كلا خيالمون راحت بشه

عزيزم رو چه حسابي گفتن تو نمونه سوزني هيچي مشخص نشده !!!! عكسي از جواب نمونه سوزنيش داري ؟

2706