2733
2734
عنوان

خونریزی روز ۱۲ انتقال جنین

1995 بازدید | 7 پست

سلام دوستان لطفا اگر کسی بوده که روز ۱۲ خونریزی داشته و مثبت شده بیاد یکم امیدوارم کنه 

یه منین انتقال دادم از سه شنبه لکه بینیم شروع شد در حدی که فقط ببخشید پاک کردنی روی دستمال ترشحات قهوه ای بود چهارشنبه خیلی کمتر شد اما از دیشب بیشتر شده رنگش هم مایل به صورتیه طوری که باید پد روزانه بزارم 

شنبه ازمایش دارم

امروز بی بی چک هم زدم منفی بود 

یعنی دیگه همه چی تموم شده😔😔😔

عزیزم من چند تا از دوستام روزا آخر خونریزی کردن ک الان همه مثبت بودن.توکلت بخدا

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من روز دهم خون روشن دیدم فکر کردم دارم پری میشم یه شیاف گذاشتم قطع شد روز دوازدهم بازم لک دیدم و مثبت بودم خداروشکر

انشاالله برای شما هم همینجوری باشه💕💕💕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
من روز دهم خون روشن دیدم فکر کردم دارم پری میشم یه شیاف گذاشتم قطع شد روز دوازدهم بازم لک دیدم و مثب ...

خداکنه 

خدا نی نی نازنیت رو برات حفظ کنه لطفا از فرشته کوچولوت بخواه برام دعا کنه 

خداکنه  خدا نی نی نازنیت رو برات حفظ کنه لطفا از فرشته کوچولوت بخواه برام دعا کنه

ممنون،حتما عزیزم. به امید خدا که دلت شاد میشه😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم اگه منفی هم باشه بار اول کلا نمیگیره من خواهرشوهر بار دوم گرفت نگران نباش انشاالله بار دار میش ...

اخه من جمعا دوتا جنین داشتم یکیش رو انتقال دادم یه دونه مونده

2740