2752
2734
من که هرچی میخورم فقط به قلیایی بودنش توجه میکنم کاری به گرم و سردش ندارم
ولی شوشو رو گرمی میدم

بهشت جان فکر نکنم مرد باید اسیدی بشه ها. چون میگن مرد هم نباید سرکه و لبنیات بخوره. اینا اسیدی میکنه. مرد فقط باید گرمی بخوره.
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اعظم سادات توی کتاب غیاث الدین جزایری نوشته .... نوشته که بدن مرد باید اسیدی بشه و این کار با گرمی جات صورت میگیره ... منظورم پسته و بادام و شکلات و گردو هست ... اینا رو میگم که گرمی هم هستن و هم اسیدی میکنن
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
مامان پرنیان کجای کارش غلطه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
2731
بهشت برین جان
من یک ماه قبل از نزدیکی هر شب یک استکان به شوشو میدادم میخورد
کلا ما عادت داریم به خوردن گرمی مثلا شوشو با یه چای 5 یا 6 تا خرما میخوره
کیت تخمک گذاریم گرفتم ولی زیاد دقیق نبود
فاصله دو تا پری 28 روز بود روزای 13_14_15 نزدیکی بود.
اها راستی من اصلا نمیذاشتم لبنیا بخوره خودمم نمیخورد
م.
از وقتی تو اومدی تو زندگیم.همه چیز زیباتر شده...
اگه واقعا دوت دارین نینیتون پسر شه هم اینارو رعایت کنین هم حتما حتما. نظر کنید که اسمشو محمد بزارید چه محمد خالی چه محمد + اسم دیگه
.
واقعا اعتقاد دارم به این نذر
از وقتی تو اومدی تو زندگیم.همه چیز زیباتر شده...
مهدیس جان من والا از پارسال نذر کردم که ایشالا خدا توو انتظارم نزاره موقع اقدام ..و زودی بهم نی نی اولمو یه پسر سالم بده و سالمو صالح برامون نگهش داره اسمشو ایشالا محمد یا علی با یه پیشنود یا پسوندی میزارم که جفتشو صدا کنم برای منم دعا کنید ...
مهدیس جان ممنون از راهنمایی ات ... انشااله خدا محمدصدرا رو برات نگه داره گلم

من خیلی اسم " صدرا " رو دوست دارم ...اسم قشنگیه
منم نذر کردم اگه انشااله خدا بهم پسر بده ،اسمش رو محمد + پسوند بذارم ... خیلی دوست داشتم علی بذارم ولی خب نذر کردم محمد ...دیگه نمیشه تغییر داد نه ؟؟؟
شوشو میگه حسین بذاریم ... گفتم نه اون نیست .. گفتن یا محمد یا علی باشه که منم از اول گفتن محمد دیگه باید محمد بذارم

منم الان سه ماهه که به شوشو کاسنییی میدم ...
راستی نگفتی خودت هم میخوردی ؟ خرما هم الان از ماه رمضان تا الان از خونه مون قطع نشده ... نمیدونم چند ماه میشه دیگه ...
رها خیلی غلیظ دم نکن. بعدش هم میخوای بخوری نبات بنداز توش

ببین چه شکلیه ؟ من هم برگ کاسنی گرفتم وهم ریشه اش رو .... اما میترسم بخورم. میگم نکنه یارو اشتباهی بهم داده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برام توضییح میدی چه شکلیه ....
بهشت جان ریشه کاسنی نخوری ها. دختر زاست. ولی برگش خوبه. میگن عرق کاسنی چون عرق و از برگش میگیرن.
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
کلا مزه کاسنی کمی تلخه. اینجا که من هستم مردم تو سبزی خوردنشون هستش. میخورن تازشو. یه بار گرفتم مزه آب مونده میداد. کمی تلخ بود خوشم نیومد. همون عرق کاسنی بهتره. خوردنش راحتتره.
2706