2737
2739

یک ماه پیش جاری بزرگه برای پسرش زن گرفت مادر شوهرم بنده خدا برای اینکه بین نوه ها فرق نگذاره گفت برای پا گشا سه گرم طلا میدم که به بقیه نوه ها هم سه گرم بدم حالا من نمیدونم چه طور به گوش جاریم رسید که اینا طلا رو ۴ میلیون خریدن خانم دو روز پیش رفته طلا رو بفروشه ازش ۳۳۰۰ بر میداشتن اون وقت برداشته طلا رو آورده خونه مادر شوهر گفته طلا رو بگیرید جاش پولش رو بدید یعنی همون ۴ تومن 

به نظرتون کارش بی ادبانه نبوده این کارای احمقانه رو میکنه من هم به پای اون میسوزم بعد خواهر شوهرا برمیگردن میگن  عروس همینه دیگه😏😏😏

ترو خشک با هم میسوزیم 😔😔😔

به من چه مربوطه آخه که منم با اون جمع میبندن 😔😔

حالا اینم بگم جاریم از باباش میلیاردی ارث رسیده بهش ولی بازم مثل گداها میمونه از هزارتومن هم نمیگذره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا متاسفم براش..‌ خاک

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2731

اونا منظورشون تو نیست از سر عصبانیت اینجوری میگن 

جاریت خیلی بی شخصیته

نتیجه میگیریم بین عروسا هم خوب و بد وجود داره(قابل توجه کسایی که میگن عروس بد وجود نداره😐) 

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

متاسفم براش تو ن بدشو بگو ن کاری بهش داشته باش ازش فاصله بگیر

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤

چه جاریه بی شعوری 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2740
2706