2737
2734
عنوان

از عصر دلم گرفته و اعصابم خورده 😔

124 بازدید | 21 پست

یکی از فامیلامون پرسید درست تموم شده؟ گفتم آره بعد گفت عه مدرکتو بذار در کوزه پس :|

با اینکه من همش چند ماهه تموم کردم درسمو و هنوز اونقدی واسه کار نگشتم و میدونم سخت هم پیدا میشه ولی خیلی حرفش بهم برخورد و ناراحت شدم میتونست بگه آره کار پیدا کردنم سخت شده نه اینجوری...

رشتت چیه؟

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی بیشعوره کسی که بیکارو مسخره می کنه انگار مملکت گل و بلبله همه سر کارن  کم بدبختی داریم فک ...

همینو بگو بعد من میگم مامان دیدی متلک انداخت میگه نه به دل نگیر خواسته بگه کار نیس:|

2740

عزیزیم هیچ وقت نذار به خاطر حرفای بیهوده خودت رو ازار بدی اصلا اهمیت نده بعدم هر رشته ای ک باشی اگه دنبال کار باشی پشتکارت بالا باشه مطمئن باش کار خوب گیر میاد فقط نا امید نباش به خدا توکل کن ان شا الله که درست میشه

اصلا ناامید نشو نزار حرفای حسودا روت تاثییر بزاره وقتی یکی اینجور بهت میگه از خودت و رشتت دفاع کن بگ ...

بزرگتره والا نتونستم چیزی بگم زشت بود تو جمع

حرفش سخت نبود هضمش ولی اینکه جلو چند نفر بهم گفت اعصابمو خورد کرد

2706