2733
2734
عنوان

پری عقب افتاده آز بتا 5 بود منفی بود

150 بازدید | 30 پست

بچه ها تقریبا دو ماهه پریود نشدم 

آخرین باز 6 آبان پریود شدم دیگه نشدم تا الان . 10 دی هم آز بتا دادم 5 بود منفی بود.

البته تنبلی تخمدان دارم ولی همش دلم و تخمدان هام و گاهی هم کشاله رونم از جلو تیر میکشه ودرد میگیره نمی دونم چیکار کنم . تا حالا همم سابقه کیست نداشتم .

خدایا شکرت   

شاید رحمت سرد شده،تغذیت بد نبوده تو این دو ماه؟

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕

منم تقریبا مثل تو حتی بیشتر که پریود نشدم.ولی فقط بیبی چک زدم چندبار منفی شد رفتم دکتر برام دوتا امپول پروژسترون زده.۹روز گذشته فعلا نشدم

هیچ درد و علائمی هم نداشتم و ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم تقریبا مثل تو حتی بیشتر که پریود نشدم.ولی فقط بیبی چک زدم چندبار منفی شد رفتم دکتر برام دوتا امپ ...

وای منم دقیقا مثل شما هستم آزمایشم دادم منفی بود نمیدونم جیکار کنم آخرین پریودم ۲۹ آبان بوده 

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود 
اره ولی سابقه این همه تاخیر نداشتم همیشه هم بدون امپول پریود شدم الان پشیمونم عقلمو دادن دست ایشون ...

کاش آزمایش میدادی 

من آزمایش دادم بتام ۴ بود 

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود 
2740
اره ولی سابقه این همه تاخیر نداشتم همیشه هم بدون امپول پریود شدم الان پشیمونم عقلمو دادن دست ایشون ...

حتما وقتی پریود نمیشی بی بی بزن و جهت اطمینان بیشتر برو آز بده بعد آمپول بزن خیلیا اینطوری بچه اشون سقت شده حواست باشه . چون با وجود تنبلی تخمدان و هزار مشکل دیگه باز ممکنه باردار بشی

خدایا شکرت   
بهش گفتم گفت بیبی چک دقیقه😐 البته ماما بود و فقط برای اینکه امپول تجویز کنه پیشش رفتم

آره ولی شده بعضیا حامله بودن اما بی بی چک منفی نشون داده 

2706