2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم از ۱۰روز قبل موعد پریود hcgشروع به تولید میشه تا موعد به یه شمار حداقلی باید برسه که حتما ...

یعنی منفی بودن درسته

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2731
نه عزیزم از ۱۰روز قبل موعد پریود hcgشروع به تولید میشه تا موعد به یه شمار حداقلی باید برسه که حتما ...

من دوستم ۲۴ پریود بیبی چک چندتا زد منفی شدن روز ۲۹ بیبی چک زد مثبت شد و باردار بود 

این ماه دیگه ...
من دوستم ۲۴ پریود بیبی چک چندتا زد منفی شدن روز ۲۹ بیبی چک زد مثبت شد و باردار بود 

یعنی امیدوار باشم

بی بی چک زدم منفی بودم اشتهامو کور کرد حوصله هیچکاری ندارم 😪

منم صبحونه نخوردم حوصله ی هیچکاریو رو ندارم حتی دیگه حوصله ی گریه کردم ندارم خیلی بی انگیزه شدم

2738
صبر کن اگه از موعدت گذشت پریود نشدی بعدش بزن منم دیروز موعدم بود پریود نشدم فعلا امروزم صبر میکنم ا ...

انشالله ک مامان شدی عزیزم 

باشه صبر میکنم در این پریودی دارم کلافعم میمنه

یعنی منفی بودن درسته

ببین پریودم نامنظمه

موعد دقیق ندارم از یک ماه بعد پری میزدم

من مثلا سوم ماه میشه یک ماه بعد پری قبلی تا ۱۷ماه ۴تا بی بی چک زدم بافاصله چند روز چندروز اخری حاله انداخت که باز انگارتازه هفته سوم بودم

ولی کسی که پریودش منظمه و نهایت یکی دوروز جابه جایی دارن دیگه منفی قطعی

حالا شما صبر کن اگه پری نیومد یک هفته دیگه بزن

منم صبحونه نخوردم حوصله ی هیچکاریو رو ندارم حتی دیگه حوصله ی گریه کردم ندارم خیلی بی انگیزه شدم

چن ماه اقدامی گلم من که ماه اول و بار اولمه 😪 من دلم فقط خاب میخاد 😔

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...
2706