2752
2734
عنوان

اونایی ک سقط عمدی داشتن بیان خاهشا

984 بازدید | 40 پست

توروخدا قضاوت نکنید نیاز ب نصیحت و این چیزا ندارم .فقط کمکم کنید میگن زیر ۶ هفته با قرص سقط نمیشه مثلا الان ۴ هفته ام باشه قرص اثر نمیکنه کسی بوده تو ۴ یا ۵ هفتع سقط کنه توروخدا کمکم کنید میترسم استفاده کنم اثر نکنع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سقط نکن من کردم ۶ماه بعد یه کیست ۶سانتی اوردم تخدانم باهاش ترکید توروخدا نکن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

خانوم دوست شوهرم سقط کرد. برکت از زندگیشون رفت. زندگیشون و افراد خانوادشون بیچاره شدن. ...

یه دوست دیگمم سقط کرد. دیگه بچه دار نشد. حتی ivf هم کرد بچه دار نشد.

دکترا گفتن رحم ات نمیتونه بچه نگهداره

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
2706