2752
2734

✋🏼

بارداري اولم ماه اول بارداري پنج روز خونريزي داشتم يادم نمياد كم بود يا زياد 

ولي خب قلبش تشكيل نشد سقط شد

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
✋🏼 بارداري اولم ماه اول بارداري پنج روز خونريزي داشتم يادم نمياد كم بود يا زياد  ولي خب قلبش ...

آخییییی.انشاا..دوباره باردارشیندو بسلامتی زایمان کنی عزیزم

واقعاااا؟؟؟چندروز؟؟؟میشه خونریزیتون چقدر بوده؟؟مثل پریودی بود؟

لکه بینی بود مثلا یه دوساعت یبار دیگ حجمش جوری بود ک پد احتیاج بودم  و نمیدونستم باردارم فک میکردم کیست دارم رفتم دکتر سنو نوشت اونجا گفتن ک دوماهه باردارم الان ماه ۶ هستم

لکه بینی بود مثلا یه دوساعت یبار دیگ حجمش جوری بود ک پد احتیاج بودم  و نمیدونستم باردارم فک میک ...

چقدرخوووب.ماهم این ماه اقدام داشتیم از سه چهارروز بعداقدام دلدرد کمردرد و سفتی زیرشکم داشتم تاابنکه دقیقا۸روز بعدازاقدام یه لک صورتی دیدم تاابنکه به خونریزی تبدیل شد .به قول شما منم پدلازم بودم ولی از پریودی کمتر بود دیگه امروز تموم شد و چتدروز تا موعد پریودیم مونده .دلدرد کمردادم و سفتی زیرشکم هست هنوز .شک دارم حامله باشم .منتظرم از موعدپریودیم که ۱۸ام چندروز بگذره بی بی چک بزنم

چقدرخوووب.ماهم این ماه اقدام داشتیم از سه چهارروز بعداقدام دلدرد کمردرد و سفتی زیرشکم داشتم تاابنکه ...

من علایمشو اصلا نداشتم بجز پرخوری سنم کمه یه جورایی زود بود برام دیگ هدیه خدا بود ایشالله تست شما هم مثبت میشه