2737
2739

نه با چایی بخور کیف کن منم می خورم سرم شدید وقتی درد داره

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو میگرن گرفتی گلم اگه با حالت تهوع اومده این خوب شدنی نیست باید امپول دیکلوفناک بزتی با امپول متوکلروپرامید همون اول که دردت گرفته بود باید کدیین 2 تا می خوردی با چایی الان دیره

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
تو میگرن گرفتی گلم اگه با حالت تهوع اومده این خوب شدنی نیست باید امپول دیکلوفناک بزتی با امپول متوکل ...

اره حالت تهوع دارم فک کردم بخابم خوب میشم ولی دلم‌میخاد سرمو بکوبم ب دیوار 

اره حالت تهوع دارم فک کردم بخابم خوب میشم ولی دلم‌میخاد سرمو بکوبم ب دیوار 

خوب شدنی نیست حالا برو یه چایی دم کن کدیین بخور تا فردا رو بگذرونی فردا صبح اون 2 تا امپول رو حتما بزن نور موبایل درد اتو بدتر می کنه برو اتاق تاریک سعی کن بخوابی

2738