2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اقا یه سوال گپ بزنی تو واتس عکس بزاری بعد یکی ادد کنی عکسای قبل نمیتونه ببینه؟

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
اقا یه سوال گپ بزنی تو واتس عکس بزاری بعد یکی ادد کنی عکسای قبل نمیتونه ببینه؟

نچ

پایان آدمی زاد.. . نه از دست دادن معشوق است...    نه رفتن یار...   نه تنهایی...   پایان آدمی زاد از «بی خداییست»
2740
نچ

هووولی شیت  

من یاد ندارم گپ واس واس ارایش زدم بچها اومدن لفت دادن تا اینک امروز یکی بم گف ظاهرا عکسای قبلیت واس یکی ک تازه عضو میشه نمیاد

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
هووولی شیت     من یاد ندارم گپ واس واس ارایش زدم بچها اومدن لفت دادن تا اینک امروز یکی بم ...

آهان گروه زدی تو وات عکس لوازم آرایشی گذاشتی بعد همه رو اد کردی؟؟؟؟

پایان آدمی زاد.. . نه از دست دادن معشوق است...    نه رفتن یار...   نه تنهایی...   پایان آدمی زاد از «بی خداییست»
آهان گروه زدی تو وات عکس لوازم آرایشی گذاشتی بعد همه رو اد کردی؟؟؟؟

ن ادد نکردم لینک گذاشتم 

بعد امشب یکی شات فرستاد ک تو هیچی نزاشتی تو گپ

ن ادد نکردم لینک گذاشتم  بعد امشب یکی شات فرستاد ک تو هیچی نزاشتی تو گپ

ای وای تو وات هیچی بر تازه وارد نشون داده نمیشه😅

ای وای تو وات هیچی بر تازه وارد نشون داده نمیشه😅

خخخ الان قشنگ افسردگی گرفتم حالا خوب شد بهم گفتن

منو نیگا اینهمه محصول بزار اخرم اینجوری   

خخخ الان قشنگ افسردگی گرفتم حالا خوب شد بهم گفتن  منو نیگا اینهمه محصول بزار اخرم اینجوری &nb ...

😅😅😅 عیب نداره حالا گروه برن اول همه رو اد کن بعد عکسارو بزار 

😅😅😅 عیب نداره حالا گروه برن اول همه رو اد کن بعد عکسارو بزار 

خخخ عارره  

راستی توهم اگ خواستی بیای خوشحال میشم  

2706