2733
2739

قربون 

نداشتم

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازاینا دور و برم نبوده اکثرا گوش مفت میخان ازم ن پول مفت

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

پول هیچ

من دوستام خیلی معنوی میان سراغم.

یا تکلیف پروژه دارن یازیر گروه میخوان یا پرسشنامه دارن

اخرم میرن تا کاربعدی فعلا شروع کردم دوتا روبلاک کردم

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺

من داشتم خیلی هم😒

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
2738

بابام تا زمانی که پولدار بود همه دورش بودن از وقتی به مشکل خوردو ی جورایی ورشکست شد همه اون شکل واقعیشونو نشون دادن 

اینجازمین است ورسم آدمهایش عجیب،اینجاگم که میشوی به جای اینکه دنبالت بگردندفراموشت میکنند...
بنده کلا هر کسی اومد سمتم فقط برا منفعت خودش بود  برا همینم همیشه تنهام و جز عزیزام دوست دیگه ...

واقعا معین بنده خدا راست گفت ..یه روز دوروبرم صدتا رفیق بود ولو امروز ببین تنهای تنهام 

معلوم میشه بد نارو خورده بود🤣🤣🤣

من اخه نه پول دارم نه موقعیت که طرف منو برا اونا لااقل بخواد هیچی ندارم پس با این حساب باید برم بمیر ...

اونایی ک بخاطراین چیزا بایکی دوست میشن باید برن گمشن نباید باهاشون حرف زد😬😬

2706