2733
2734
عنوان

نوبت سزارینم هفته بعده

136 بازدید | 21 پست

سلام عزیزا هفته دیگه نوبت سزارین زدن برام و بالاخره بعد ۳۹ هفته فندق رو میبینم و بغل میگیرم .خانوما بنظرتون چه چیز هایی رو تو ساک نوزاد و مادر بزارم و ببرم و اینکه بیمارستان دولتی میرم و کسی بوده این نزدیکی ها زایمان کرده باشه و بدونه بیمارستان خودش چه چیزی هایی رو متقبل میشه مرسی از جواباتون التماس دعا

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤

من تازه سزارین شدم ولی خود بیمارستان همه چیز بهم داد فقط شوهرمو فرستادن شیر خشک و کمپوت انجیر و آناناس و گلابی خرید برام خرما و نسکافه هم برده بودم خودم 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کمپوت انجیر و گلابی واسه اولین وعده بعد عمل .لباس راحت برای بچه. نواربهداشتی.شورت جراحی.لباس راحتی برای خودتون دکمه خور باشه تا شیر بدین.فلاکس اب جوش.حوله کوچیک واسه گرم کردن سینه دمپایی راحتی .ساک.شیشه شیر و شیرخشک.

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه بنفش . شروع وزن 84کیلو .هدف 75کیلو .قد 170. خانم ها لطفاً با هم مهربان باشید 
چطور برای سزارین دولتی میری ؟

خب هزینه اش سبک‌تره و بیمارستانی که میرم تعریفش رو زیاد شنیدم

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤
2740

براخودت:پوشک و نوار بهداشتی،لباس،لباس زیر،دستکش یکبار مصرف ماسک،مشبما،دستمال کاغذی،میوه آبمیوه کمپوت،

برا نی نی: لباس،پوشک،کلاه جوراب،قنداق یا کیسه خواب،پتو،دستمال مرطوب

کمپوت انجیر و گلابی واسه اولین وعده بعد عمل .لباس راحت برای بچه. نواربهداشتی.شورت جراحی.لباس راحتی ب ...

ممنون عزیزم

ای جونم هفته دیگه راحت میشی و از کلی استرس میای بیرون  برا منم دعا کن به خوبی خوشی ۸ هفته باقی مونده رو بگزرونم 

تو ساک دو دست لباس نوزاد بزار با شلوار اضافه که اگه پیپی کرد زد بیرون شلوار داشته باشی بازم 

الکل دستکش دستمال مرطوب پوشاک شماره صفر همراه داشته باش دستمال کاغذی و نوار بهداشتی بزرگ هم برا خودت بزار 

برا خودت هم یه دست لباس بزار 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
ای جونم هفته دیگه راحت میشی و از کلی استرس میای بیرون  برا منم دعا کن به خوبی خوشی ۸ هفته باقی ...

یه دست لباسی که میگی برا خودم بزارم برای مرخص شدنم یا داخل بیمارستان هم لباس میخاد عزیز؟

خب هزینه اش سبک‌تره و بیمارستانی که میرم تعریفش رو زیاد شنیدم

فک کنم منظورشون اینه ک چطور بیمارستان دولتی با سزارینتون موافقت کردن؟

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
فک کنم منظورشون اینه ک چطور بیمارستان دولتی با سزارینتون موافقت کردن؟

آها خب من دومین سزارینم هستش عزیز

یه دست لباسی که میگی برا خودم بزارم برای مرخص شدنم یا داخل بیمارستان هم لباس میخاد عزیز؟

نه برا مرخص شدنت چون بیمارستان که با لباس بیمارستان باید باشی 

اگه داری ساحلی ببر بپوش چون با شلوار خیلی اذیت میشی 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
2706