2733
2739

بدون هیچ درد دندونی رفتم عکس کامل دندون گرفتم امروز ک بردم دکتر گفت یکی از دندونام ب عصب رسیده و از اون وقت ک فهمی دم چنان دردی گرفته ک نگووو دندونی ک تا الان درد خاصی نداشت گاهی وقتی مثلا نخ دندون میکشیدم فقط درد میومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزینه عکس دندون چند شده؟ ازاد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

تلقین خییییییلی تاثیرگذاره گاهی ندونستن بهتره

خـــــ❤ـــــدارو چــــــه دیــــدی رفیــــق شـــاید شد❤ اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش... ❤
2738
واقعا تلقین به صورت مثبت خوبه نه منفی ولی درهرصورت چ منفی چ مثبت تاثیرشو میزاره پس بهتره ما مثبت فک ...

کاش زودتر یاد بگیریم فقط چیزای مثبت ب خودمون تلقین کنیم

خـــــ❤ـــــدارو چــــــه دیــــدی رفیــــق شـــاید شد❤ اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش... ❤

راجب تلقین ی داستان واقعی میگم داخل آمریکا اتفاق افتاده :مردی جرمی مرتکب میشه و به زندان میفته..اونجا هرروز منتظره ک حمکش بیاد..ی روز نگهبان میاد صداش میزنه و میگه فلانی حکمت اومده قراره با آب جوش سوزونده بشی ۶۰روز دیگه اجرا میشه...به فرداش میرن بالا سرش میگن۵۹روز دیگه با آب جوش سوزونده میشی..و هرروز میرن بالا سرش و تکرار میکنن ک فلان روز دیگ سوزونده میشی..تاااا روز آخر.. میرن بالا سرش و میگن موقع اجرای حکم..میندازش داخل چاه عمیقی و ی ظرف بسیار بزرگ پر از آب میریزن سرش..گوشت بدنش از تنش جدا میشه و به شدت میسوزه و میمیره..در حالی که داخل اون بشکه اب معمولی بوده.ولی بخاطر اینکه هرروز تلقین کردن بهش ک قراره بسوزی واقعا اون آب اثر کرده و اون شخص سوخته.این جز تحقیقات ی روانشناس آمریکایی بوده که خاسته اثر تلقین رو ثابت کنه

♠️من یه درخت تنومندم که ریشه هاش محکم شدن داخل خاک..هیچ طوفانی این درختو تکون نمیده❤😊