2737
2739
عنوان

مشاوره وکالت رایگان بابت روز تولدم

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 70 پست
سلام عزیزم ببخشید یک سوال برام پیش اومد اگه لطف کنین راهنمایی کنین ممنونتون میشم ایشالا خدا عوضشو صد ...

سلام اجراییه صادر میشه

گر چه با فن وکالت اشنا هستم ولی🎓عاقبت ان دست هایت را تصرف میکنم
سلام اجراییه صادر میشه

ممنونم عزیزم 💝💝💝💝💝

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متشکرم عزیزم نه مشکل نازایی ندارید و بعد عمل میتونید بچه دار بشید پس نگران نباشید این شماره تماس بند ...

عزیزم من میتونم اگه برام مشکلی پیش اومد سوال داشتم به واتس آپ این شماره شما پیام بدم راهنمایی کنی عزیز؟؟

عزیزم من میتونم اگه برام مشکلی پیش اومد سوال داشتم به واتس آپ این شماره شما پیام بدم راهنمایی کنی عز ...

بله حتما

2731

من با یه شماره ناشناس به یکی پیام دادم تو وات ساپ(با خط دوستم دادم که به نام خودم نباشه و خط دوستم به نام پسر خالشع)بعد متنش نه فوش بود نه تهمت و متن این بود :سلام و اسم طرف برده و گفته من به این وصلت راضی نیستم خودتون یجور تمومش کنید .حالا میتونند شکایت کنند؟اگر سیم کارتو بسوزونم و بشکونم بندازم دور خوبه؟خیلی میترسم بخدا

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

تولدتون مبارک خانم وکیل

ببخشید اگه مردی دو فرزند داشته باشه . ایا اگه اون مرد بمیره . ایا از حقوقی که داره واموال پدر .مادر ارثی میبرند؟

عصابم دفتر نقاشی بچه ۳ ساله خطخطیهکاش کی پیداشه مارو از مملکت  ببره .  

یه زمینی هست که ارث محسوب میشه ما یه قول نامه داریم که فروشنده و خریدار امضا کردن اما این زمین جز زمین های اختلافی هست یعنی دو نفر ادعای مالک بودن می کنن به نظر شما چی کار باید کرد

2738

چه خوب تولدت مبارک

میگم اگ یه دختر بخواد از نامزدش طلاق بخیره باکره هم نباشه فقط عقد کرده باشن هنوز ازدواج نکردن

دختر میخواد طلاق بگیره مهریه 100 تا از ۲۰ ماه یدونه 

نفقه هم فعلا مشخص نیس پسره هم اصلا قصد دادن طلاق نداره

ایا اون طلاهایی ک برا دختره خریده به دختر میرسه یا اخرش میرسه به پسره؟؟ 

تکلیف این طلاها چی میشه

میشه سوال منو جواب بدی.؟ 

من امسال شروع کزدم واسه وکالت بخونم شما روزی چند ساعت خوندید. و آیا قوانین خاص رو هم خوندید؟؟ 

خوندن قانون کافیه واسه قبولی؟ 

کلا اگه واست امکان داره یه توضیحی در مورد نحوه خوندن و قبولیتون بگید ممنون میشم

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴

سلام عزیزم تولدت مبارک 🌹❤

ان شاءالله سالم و سلامت باشی 

ببخشید اگه یه نفر زمین مشاع رو که به نام زنش بوده برای یکی دیگه قولنامه کرده و فروخته و فروش مال غیر کرده از طریق کلاهبرداری و پولش رو هم تمام و کمال گرفته اونم برج دو مسال بعد ولی سند یه قسمت دیگه از همون زمین رو که باغ هست و مقدارش از نظر متراژ کمتر از زمین مورد معامله بوده و تا الان هم پول خریدار رو برنگردونده مجازاتش چیه ؟

اون ملک مورد معامله الان پونصد میلیونه اگه بخواد مشتری رو راضی کنه باید قیمت به روز زمین رو بده ؟؟

عمر،گران می گذر خواهی نخواهی/سعی بر آن کن نرود رو به تباهی ...                                                    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹                                                                                           

یه سوالم این بود که یه خواهر دارم دوتا بچه داره یه پسر یه دختر که هردوشون بزرگ شدن یکیشون ۱۷ سالشه دخترش وپسرش کلاس ۶ هستش تابستون شوهرش سکته مغزی کرد که توشهر دیگه داشتن میرفتن پیش خانواده شوهرش تو راه شوهرش این مشکل براش پیش اومد بعد سه ماه تو اون شهر عریب بیمارستان بود که شوهرش به کما رفته بود بعد سه ماه که به هوش اومد فقط چشماشو باز کرد دکترا گفتن که مغزش از کار افتاده باسندو سرم غذایی نفس میکشه تغذیه میشه بعد پدرشوهرش اوردتشون پیش خودشون خونشون تبریز بود الان برگشتن شهر پدرشوهرش اینا بعد پدرشوهرش اینارو از خونش بیرون کرده باچاقو کتک پسر خودش که فلج افتاده نگه داشته اینا خونه داشتن حقوق داره شوهرش تو نیرو هوایی بود اونام اومدن خونه پدرم بابچه هاش پدرشوهرش رفته حکم طلاق خواهرو به نیابت شوهرش که فقط نفس میکشه گرفته ایا میتونه طلاق خواهرو بگیره وهرچی دارن روصاحب بشن

یه سوالم این بود که یه خواهر دارم دوتا بچه داره یه پسر یه دختر که هردوشون بزرگ شدن یکیشون ۱۷ سالشه د ...

بعد دادگاه نفقه بچه هارو برای پسرش ۴۰۰هزار برای دخترش ۵۰۰هزار تعیین کرده رفته اعتراض کرده پدرشوهرش که نده به بچه هاش بعد رفته به هرکی رسیده گفته زنش ول بوده هر روز بایکی میگشته هر روز یه ماشین میومد دنبالش میبردتش ابروی خواهرو پیش همه برده بعد رفته استشهاد محل جمع کرده که به خواهرم که زن ۲۵ ساله پسرش بوده تهمت بزنه که نفقه ومهریشو نده خواهرمم نمیخواد طلاق بگیره نمیخواد از شوهر چندین سالش جدابشه همدیگرو دوست داشتنو داره میگه ما این همه سال باهم خوش بودیم الان شوهر براش این مشکل پیش اومده من چجور وجدانم راضی بشه تنها تو خونه پدرش ولش کنم اون الان به من احتیاج داره بچه هام به پدرشون احتیاج دارن تحمل نمیکنه پدرشوهرشم فقط میخواد مالو اموال پسرشو بالا بکشه از موقعیت سو استفاده میکنه 

تولدتون مبارک خانم وکیل ببخشید اگه مردی دو فرزند داشته باشه . ایا اگه اون مرد بمیره . ایا از حقوقی ...

بله پدر ومادر ارث میبرند

2706