2737
2739
عنوان

عادت زشت

215 بازدید | 21 پست

چه تو خونه خودمون چه جائی که مهمونی باشم موقع استفاده از سرویش بهداشتی چک میکنم همه چیز تمیز باشه میترسم این عادت زشتم تبدیل بشه به وسواسی که دو سال تمام جون کندم از شرش خلاص شم، واقعا عذاب آوره،شمام از این دست رفتارا دارید؟

مگه بده ادم بهدشات و نظافت رو رعایت کنه؟

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

خداروهزاااااار مرنبه شکر نه

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه بده اوم بهدشات و نظافت رو رعایت کنه؟

بعضی وقتا این بهداشت و رعایت نظافت زیاد فاجعه اس عزیزم،نباید زوم کرد رو همه چیز زندگی تمیزی خوبه ولی در حد چک کردن همیشه همه چیز میشه وسواس که سرطان روحه

بعضی وقتا این بهداشت و رعایت نظافت زیاد فاجعه اس عزیزم،نباید زوم کرد رو همه چیز زندگی تمیزی خوبه ولی ...

گلم منظورت چیه ک میگی چک میکنی؟متوجه نشدم

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
گلم منظورت چیه ک میگی چک میکنی؟متوجه نشدم

نگاه میندازم شلنگو شیر تمیز باشه دمپایی تمیز باشه چیزی نگرفته باشه،کار همیشگیمه این همیشگی بودنش داره اذیتم میکنه حس میکنم داره تبدیل میشه به وسواس

2738
نگاه میندازم شلنگو شیر تمیز باشه دمپایی تمیز باشه چیزی نگرفته باشه،کار همیشگیمه این همیشگی بودنش دار ...

😑

شما ازمون قوه قضاییه قبول شدید

آره عزیزم البته مرحله اول آزمون وکالت قوه قضائیه رو فعلا قبول شدم مرحله بعدیش که با مصاحبه هست، یه سال دیگه طول میکشه تا برگزار بشه

آره عزیزم البته مرحله اول آزمون وکالت قوه قضائیه رو فعلا قبول شدم مرحله بعدیش که با مصاحبه هست، یه س ...

موفق باشید 

چقد زمان گذاشتید برای ازمون

پایتون قوی بود؟

چرا کانون شرکت نکردید ؟

2706