2733
2739
عنوان

کمک از مادرایی که شیر دادن به نوزاد

183 بازدید | 42 پست

سلام. مامانا دخترم 29 روزشه. دائم زیر سینه هست و شیر میخواد.. از دیروزم فقط شبا میخوابه کامل تا 8 صبح.. ممکنه شیرم مقوی نباشه؟ کسی اینطور بوده؟ وزن گیری بچتون خوب بود؟ 

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوبه ک اینجوری. مشکل کجاس

میترسم وزن نگیره. میگم نکنه شیرم مقوی نیست و سیر نمیشه.. بابام گفت لابد شیرت ابکیه دخترت همش شیر میخواد

2740

خب یه چیز طبیعیه ‌.... ولی اگ شب تا صب میخابه اصلا بیدار نمیشه خودت باید هر دو ساعت بیدارش کنی بهش شیر بدی ‌.....

مادر بزرگم همیشه میگ .‌.. هر چقد با دیگران خوب باشی بدی میبینی ولی بر عکسش هر چقد بد باشی همیشه بهت خوبی میکنن .... واقعا راس میگه 
میترسم وزن نگیره. میگم نکنه شیرم مقوی نیست و سیر نمیشه.. بابام گفت لابد شیرت ابکیه دخترت همش شیر میخ ...

ببین وقتی شیر بش میدی بزار سینتو خالی کنه کااامل .اولای شیر ابه بقیش غلیظ میشه .سینت ک خالی شد کمتر میاد سمتت 

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  
خب یه چیز طبیعیه ‌.... ولی اگ شب تا صب میخابه اصلا بیدار نمیشه خودت باید هر دو ساعت بیدارش کنی بهش ش ...

نه خودش نق نق میکنه شیر میخوره... ولی در طی روز نمیخوابه. فقط شیر میخواد

اخه تازه 29 روزشه. مگه نباید 18 ساعت بخوابه؟ 

نه عزیزم دختر من شیرمو میخورد تا آروغشو بگیرم دوباره گرسنش میشد😭😭😭 هر وقتم میرفتم دکتر باید قسم و آیه میاوردم که شیر خشک نمیدم چون وزن گیریش عالی بود ولی خب یهو شیرم از ۳ماهکی خشک شد و یذره میومد ‌ .یعنی در طول روز دیکه نمیخوابه؟

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡

کلا بچه هاتا2ماهگی همینطورندولی برای مقوی شدن شیرت کنجدومغزتخمه بخربوبده یکم وخوب اسیاب کن تارقیق بشه بعدباشیره مخلوط کن وبخورمن صبحابانون میخوردم شاهدونه هم شیراقوی میکنه

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
نه خداروشکر نداره.. انگار سینه براش شده پستونک😑

عزیزم دختر منم تا 4 ماهگی همینجوری بود فقط زیر سینه می‌خوابید اگه در میاوردم گریه میکرد باید صبر میدادم تا خودش سینمو ول کنه گاها تا یک ساعت باید صبر می‌کرد دیگه له و لورده میشدم😕 البته من شیرم کمه کمکی شیرخشک میخوره

الان 5 ماه و نیمشه و بهتر شده

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
ببین وقتی شیر بش میدی بزار سینتو خالی کنه کااامل .اولای شیر ابه بقیش غلیظ میشه .سینت ک خالی شد کمتر ...

میزارم هر سینمو حداقل یکساعت بخوره.. بعد اونیکی رو میدم