2733
2734

دخترا فرشامو نسکافه ای خریدم- حالا چنتا سوال

1- مبلامو چ رنگی بگیرم؟(هم رنگ پارچش بگین هم رنگ چوبش)

2-کف پارکت کنیم؟(چ رنگی) یا سرامیک

3-کابینتا رو چی؟

(یخچال و ماشین لباسشویی و... رنگشون سیلوره )

نعمت هایتان را بشمارید :)))))
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوستان یکی منو روشن کنه نسکافه ای چه رنگیه؟( الان میان میگن رنگ نسکافه   )

همون گردویی ولی روشن تر خخخخخخ

یا رنگ کرم،تیره تر

2728
2740

دیگه مبلاتو هم تو همون رنگا بخر مثلن کرمی با کوسنای شکلاتی

پارکت قهوه ای یا سرامیک قهوه ای خوبه اگه فرشت نسکافه ای تیرس پارکتتو روشن انتخاب کن مثلن نسکافه ای روشن یا کرمی 

البته به سایز خونت هم خیلی توجه کن چون خونه ی کوچیک رنگای تیره کوچیکتر نشونش میده و بلعکس... 

واس آشپزخونه چون برقیات سیلوره کابینتاتو هم طوسی مشکی بزن خیلی شیکه البته نظره منه

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
چرا؟ خب چون فرشام تیره س میگم شایدبا پارکت خیلی قشنگ نشه

چون سرامیک ارزون ترین بدرد نخور ترین کفپوشه حداقل میگفتی سنگ مقایسه‌شون جور دربیاد.... پارکت گرون ترین کفپوشه الان تقریبا متری یک‌ میلیون درمیاد با نصب و سابش مگراینکه منظورت از پارکت ، لمینت باشه ضمن اینکه لمینت روشن روشن هم داریم

فرشات تیرس فضای خونت باید سفیدو روشن باشه سرامیک سفید بزن دیوارام سفید مبلام طرح دار

اوهوم

واسه رنگ مبلا و کاغذ دیواری موندم

رنگ مبلارو طوسی بردارم خیلی تیره میشه؟مثلا طوسی با یک رنگ روشن دیگ/ولی نمیدونم 

چون سرامیک ارزون ترین بدرد نخور ترین کفپوشه حداقل میگفتی سنگ مقایسه‌شون جور دربیاد.... پارکت گرون تر ...

لمینت چجوریه جنسش خوبه؟

پارکت هم رنگ روشن داره؟

اوهوم واسه رنگ مبلا و کاغذ دیواری موندم رنگ مبلارو طوسی بردارم خیلی تیره میشه؟مثلا طوسی با یک رنگ ...

مبلات راحتیه؟خب اگه روشن برداری زود چرک میشن یا باید کاور بخری. من خودم عاشق مبل راحتی با رنگ طوسی و فیلیم

2706