2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدی؟؟؟من پارسال استفاده میکردم ۵روز بعد پری میشدم 

خب همیشه شرایط بدن مثل هم نیست. مثلا من پارسال ال دی رو که قطع میکردم روز ششم بعد قطع میشدم امسال یه سری خوردم یازدهمین روز بعد قطعش پریود شدم

👨‍👩‍👦‍👦
خب همیشه شرایط بدن مثل هم نیست. مثلا من پارسال ال دی رو که قطع میکردم روز ششم بعد قطع میشدم امسال یه ...

خسته ایم از انتظار بخصوص از دیدن بی بی چک منفی  من این دفعه دوفاستون ایرانی استفاره کردم دوفاستون خارجی اصلا تو شهرمون هیج داروخونه ای نداشتن میگم شاید واسه همینه شایر کیفیتش مثل خارجی نیس

2738
خسته ایم از انتظار بخصوص از دیدن بی بی چک منفی  من این دفعه دوفاستون ایرانی استفاره کردم دوفاست ...

منم خستم از انتظار.. ده ماهه اقدامم هر چی دارو خوردم اثر نداشت زدم به بیخیالی..😔

👨‍👩‍👦‍👦
منم خستم از انتظار.. ده ماهه اقدامم هر چی دارو خوردم اثر نداشت زدم به بیخیالی..😔

هرچی میگم بیخیال باشم نمیشه من پارسال ده ماهی تو اقدام بودم حامله نمیشدم دوماه  دوفاستون خوردم ماه سوم حامله شدم که روزیم نبود تو چهار ماه ایست قلبی کردی باز تو اقدامم نمیشه الان ۱۰ماهه از سقطم میگذره ولی خبری نیی