2733
2739
عنوان

مادرشوهرم...

748 بازدید | 70 پست

مادرشوهرم فک میکنه ما بقالی هستیم...!

همش هی ازمون چیزای مختلف میگیره...

میگه فلان چیزو دارین...

منم خب دروغ نمیگم، میگم آره داریم...بعد میگه چندتاشو به ما هم بدین...

یا مثلا مهمون که میاد خونشون زنگ میزنن به ما که میوه بهمون بدین...(ما طبقه پایین شون زندگی میکنیم)

خیلی اعصابم خورد میشه از دستش...

خیلی وقتا مامانم یه چیزی رو بهمون دادند بعد اون میاد میگه فلان چیزو دارید؟ ...انقدر لجم میگیره...مامانم و بابام به فکر ما هستن که از لحاظ اقتصادی کمکمون کنن بعد اون بشر خیلی وقتا میاد چیزایی که اونا بهمون دادن رو میگیره...چیکارش کنم؟

خودش باید بفهمه خاهر

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

😐😬

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وایییبیییی لجم گرفت

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          

حالا مادر شوهر من برعکسه خودش خوراکی بهمون میده ولی از پسراش خوشش میاد پول بکشه

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

خب به جای ناراحتی بگو نداریم

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار