2733
2734
عنوان

دفع کردن پسر ۹ ساله

328 بازدید | 23 پست

سلام بچها وقت بخیر

بچها پسر دوسته من ۹ ساله هستش

و الانم ک الانه تو شلوارش مدفوع میکنه

بنظرتون چیکار میشه کرد

هیچوقت نمیگه که میخواد بره دستشویی 

همش تو شلوازش کار خرابی میکنه😑😑

بنظرتون چیکاکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وا نه ساله که دیگ بچه نیست دکتر بردی شاید مشکلی چیزی هست

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚
همیشه میگن ولی باز تو شلوارش کار خرابی میکنه

شاید  طفلک .مشکل کنترل مدفوع داشته باشه

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2706