2737
2734
عنوان

با این شوهرم چیکار کنم 😭

531 بازدید | 68 پست

۴ ساله عروسی کردم و یه بچه ۲ ساله دارم شوهرم خیلی بددله اجازه نمیده از خونه بیرون برم حتی تو حیاط یک ساله یه بیرون رفتن ساده نداشتم فقط با ماشین رفتم خونه مامانم و برگشتم میگه دلم نمیخواد کسی ببینتت و این داره منو آزار میده اوایل اینجور نبود ولی هر روز داره بدتر میشه به خانوادش میگم میگن وااا خب نرو بیرون حالا مجبوری 

خیلی خسیسه اصلا برای منو بچه خرجی نمیکنه تو این ۴ سال فقط ۳ تا مانتو ۱ پالتو خریده همه خرجم با مامانمه وضع مالی خوبی هم داره 

میگه تو زنی وظیفه تو خانه داری و بجه داری 

به نظرتون جیکار کنم 

۱۰ بار مشاوره رفتیم کلی با خانواده ها حرف زدیم ولی ۲ روز خوبه و بعد شروع میکنه 

منم شوهرم خیلی بددله

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اگه بچه نداشتم بخدا یه روز هم نمیموندم 

ای کاش همون اوایل که اخلاقشو فهمیدی بچه دار نمیشدی یکی دو سال صبر می کردی . بعد اگه میدیدی مشکلی نیست بچه دار میشدی

خدایا...... آروزهام خاطره شن .....مگه خدا نگفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را..... پس کو پس چرا اجابت نمیکنه.....خدایا مصلحتمو با خواستم یکی کن مرسی❤
چکار می‌کنه مگه

نمیزاره تنهایی جایی برم آرایش بیرون میگه نکن 

اینو بپوش اونو نپوش

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

دیگ نزار خانوادت چیزی برات بخرن بزار بفهمه وظیفه اونه ک برات بخره 

فرشته کوچولوی من👼عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش💔! آخه به بودنت احتیاج داشتم مادر بشه فدای تک تک تار و پودت👩‍👧
2706